Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lehúzva hagyja valaki az...

Ha lehúzva hagyja valaki az autó ablaknát a nyest,egér, stb denevér oda is képes bemászni, berepülni? Nem akarom kipróbálni, csak kíváncsiságból kérdezem...

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 03:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Járt már egyébként valaki így? Ha igen, milyen kárt okozott?
2020. szept. 5. 03:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Harmincöt évvel ezelőtt Gyálon laktam, és mivel keritésen belul parkoltam (Kis Polski), sosem yártam be. Nyaranta, ha nem volt eső-veszély, ablak is lehúzva maradt. Egyszer péntek délután hazamentem, és úgy adódott, hogy azon a hétévgén nem mentünk sehová. Hétfőn reggelre egy macska az első és a hátsó ülés közé leellett, amit természetesen nem is vettem észre, amig félúton az anyamacska el nem kezdett őrült módon menekülni. Aznap két órát késtem. Kárt nem okozott, csak ki kellett takaritanom a kocsit, és a főnököm két évig ezen röhögött. "És megkérem Jucika kolleginát, hogy amikor hazaérkezik, húzza fel a kocsi ablakait" - kedvenc mondata volt amig ott dolgoztam.
2020. szept. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel garázsban áll az egyik autóm annak mindig le vannak húzva az ablaka be sem zárom az a garázsban az autót , zárt kerítés van , garázs zárva és riasztó meg kamera is van .

Másik autóm kint áll , ha nincs eső max csak szitálást mond annak bukora nyitva van a tető ablaka enyhe szitálást még simán ki bír a tető ablak eső elvezetője és nem megy víz a kocsiba . Nappal simán ablak lejut a . Soha semmilyen állat / dög nem ment be egyik autómba sem mondjuk addig is élne az fix .

Hobbi autóm ami a garázsban van csak az egyedi bőr belső közel 600 ezer volt , a napi használatos autóm gyári bőr belseje nem tudom mennyibe kerül , ha cserélni / javitani kellene , de nem is akarom meg tudni jó ez így ahogy van .

2020. szept. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Anno régen vártam apámat az autójában, és elhúzott a műszerfalon előttem egy egér....

Jól meg lett kocsikáztatva, onnan kb 80km-re voltunk a lakhelyünktől.

Illetve barátnéni renaultjában egy patkány volt dögölve...a farkára azt hitte valami kábelköteg része, és nem mert hozzányúlni, sokáig ott volt a csomagtartóban.

2020. szept. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyest ill. egyéb embekerülő "vad" állat nem, annak túl sok ott az emberszag, a motortérbe még bemegy, de az utastérbe nem.

Macskák (nekünk nincs, idegenek) tapasztalatom szerint imádnak bemászni az autóba, de nekem kárt (egy kis koszon kívül) még nem csináltak.

Az egér mindenhová bemegy ha kaját érez vagy ha fázik.

Denevérről nem hallottam még, hogy autóba bement volna.

2020. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd macska alszik a kalaptartónn vagy a műszerfalamon,egyszer elvittem magammal Pestre,Miskolci vagyok.

Az úton vettem neki is,elemózsiát és vizet is.

Halkonzervet,és abból inni is tudott.

2020. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!