Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó vetel lenne ez...

Szerintetek jó vetel lenne ez az autó?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok autószerelő, de valamennyire ertek hozzá, most egy 3as golfot javítottam a bátyámmal, de gondoltam valami jobb projektautót is csinalnék, amennyiben ezzel vegeztem



2020. szept. 6. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem rossz alap, egyáltalán nem rossz. Az utastér kifejezetten jól néz ki (a szakadást leszámítva). A rozsda a lényeg, az a baj, hogy pocsékok a képek, és nem látszik, mennyire vészesek azok a megemlített pontok. Viszont szerintem megér egy próbát, főleg, ha viszel magaddal valakit. Szerintem a bátyáddal menj el, mert úgy tűnik, hogy ő ért hozzá és talán még trélert is tud majd szerezni.
2020. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tegnap még csapdát keresték valami amcsi batár hirdetésében.

Most meg újra a 200k-s tyúkólak a menők?

Gyenge vagy trollocska.

2020. szept. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
78%

Várj lefordítom neked a hirdetés szövegét mert látom nem értetted meg:

Sziasztok.Vettem egy ilyen celica-t projekt autónak amibe úgy belebuktam mint ide Dubai.Mert mint kiderült egy menthetetlen szétrozsdált tyúkólnak való szar az egész,amin még a nagytető is rohad.

Jelenleg keresem azt az igazí tőről metszett balekot,akire 200-ert rá tudnám sózni ezt a felujitasi alapnak sem nevezhető,fémhulladék kupacot aminek még a papirja sincs rendben.

2020. szept. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Ezegy pusztulat hulladék lehet.

Ráadásul még az ügyintézés árait sem tudja helyesen az illető.

Erre már a bezúzás vár.

2020. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2 nem értem, hogy mit akartál írni?

#3 nem vettem meg,csak gondolkodom rajta. Különben is, ha elolvasnád a hirdetés, amit belinkeltem rájönnél.

2020. szept. 7. 16:38
 6/8 A kérdező kommentje:
#1, 4 köszónöm a választ. Memt a like
2020. szept. 7. 16:39
 7/8 D. Brasco ***** válasza:
56%
Látom átment a lényeg......értelmező olvasás megy???
2020. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Donor autónak talán jó lenne,ha esetleg több autóból akarsz összerakni egyet...
2020. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!