Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki megmagyarázná nekem,...

Valaki megmagyarázná nekem, hogy ez az autó miért kerül ennyibe?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 16. 18:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ennyi pénzért lehet fiatalabbat is kevesebb km-el venni.
2020. szept. 16. 18:58
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
A leírást olvastad?
2020. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Duma, duma és duma. Nem érdekel a hirdető privát nemi élete, és hogy kibe / mibe szerelmes.
2020. szept. 16. 19:07
 4/14 anonim válasza:
63%

Zseniális!


Berakod ide a saját hírdetésed, kérdés formájában, hogy megtéveszd a moderátorokat, és kijátszd az oldal szabályzatát. RESPECT!

2020. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert ráköltött egy zsák pénzt és valamit vissza akar nyerni belőle.
2020. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 D. Brasco ***** válasza:
86%
Mert egy szerencsétlen idióta a tulaj aki azt gondolja,hogy valami különlegessége van amire amúgy már rálocsolta a világ összes pénzét is,és azt hiszi,hogy az,hogy ő szereti ezt az autót az értéknövelő tényező.......vannak ilyen kretének.Az egesz hirdetest le lehetett volna irni kb 5mondatban,e helyett csak ömleng itt róla,meg jön ezzel a szokásos gagyi dumával,hogy nem kenyérre kell a pénz stb.......az ilyet jobb elkerülni
2020. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Igen, erre gondoltam én is.
2020. szept. 16. 19:34
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
ritkaság, + elég hozzá megírni egy jó szöveget, és máris hajlamosabb az ember többet adni érte, mintha csak 2 sorból állna a hirdetés. Eladni tudni kell.
2020. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Duma, de attól még kiderül belőle, hogy miért akar érte ennyit kapni. Az érzelmi értéke miatt, meg mert ő sokat költött rá.

Hogy ez mennyire jogos, azt majd eldöntik a vásárlók. Valószínűleg még hónapokig fogja árulni.

2020. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy előttem leírták, meg azért annyit hozzá tennék, hogy a legtöbb vevőt az sem fogja érdekelni ha megsiratja a kocsit a tulaj eladásnál, ennyit biztosan nem fognak adni érte csak azért mert valaki ragaszkodik hozzá.
2020. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!