Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki megmagyarázná nekem,...

Valaki megmagyarázná nekem, hogy ez az autó miért kerül ennyibe?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 16. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenki annyit kér érte amennyit jónak lát aztán vagy elviszik vagy nem. Ezt nehezebb elsz eladni, pláne ennyiért.
2020. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem reális az ára, oké hogy nagyon ragaszkodik valaki hozzá, de akkor sem ér ennyit. És nem is egy híres autótípus amit olyan sokan keresnének vagy olyan nagy szám lenne.
2020. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Etessétek csak a trollt...
2020. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

Sok ember azt hiszi, hogy az autóra költött pénz az beépül az autó értékébe :D.

Mennyi ilyet látni... Az amúgy 2 milliót érő kotla BMW-knél például. Leírja, hogy most volt nagyszervizen, rá költött 800 ezret, az anyámat is kicserélték rajta. Úgyhogy 2,8 millióért hirdeti az amúgy 2 milliós kocsit.


Ugyan ez van itt is.

"Esztétikai hibákra egy kisebb afrikai állam gdp-jét elköltöttem"

Ahhoz képest lökhárító meg jobbos sárvédő le van húzva elég jól :D.


Egész leírás egy baromság. Telis tele haszontalan infókkal. Jó hogy nem ír le minden egyes elvégzett kocsimosást... Ömleng róla fél oldalt, leírja hogy amúgy a kocsi mekkora egy szar volt. MI romlott el, mit polírozott... Egy leírásban nem ezt kell leírni... Senkit nem érdekel. Ettől nem ér többet az autó. Az, hogy te mennyit szopsz egy kocsival, hogy üzemképes maradjon, nem növel az értéken.

2020. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!