Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hanyadjára sikerült a forgalmi...

Lanyka23311 kérdése:

Hanyadjára sikerült a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

Én ma vizsgáztam 7:30 kor. Első vizsgám volt nem streszeltem tul. A vizsga lapomon a szabaly sértés van be x-elve. Valaki magyarázza el nekem , hogy abba mi a szabály sértés hogy ha U alakba egy ívbe fordulok meg és egy dudánt nyomnak ram de nem tudtam meg fordulni mert szemből jottek , és a vizsga biztos mondta az szakoktatonak vegye át de ő is vár mivel forgalom volt és nem engednek ki mineket. Helyesen csinaltam minden lépest attol hogy az emberek türelmetlenek a kezdo vezetokkel ....ebbe mi a szabaly sértés?62 órat vettem eleg sokba van ez a jogositvany mivel oktatot valotottam , mert nem oktatot csak kiabalt velem nem tanitott

Szerintetek meg éri ezt az egeszet folytatni?



2020. szept. 17. 13:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsore, nem fizettem zsebbe. De volt aki nalam sokkal jobban vezetett, es megbukott, mert magy magabiztossagaban butasagot csinalt.
2020. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Masodjara, en adtam egy kis tamogatast, meglett. Elég sok penzem volt mar benne, es feltem, ha elbukom, kicsuszok az idobol... Ahogy tobben is irtak, indokolatlanul nem tarthatod fel a forgalmat. L

Picit jobban leirnad a szitut? Hol kellett a U turnt vegrehajtani? Nekem volt olhan, hogy figyelmetlen voltam, es majdnem alamentem a szembejovo forgalomnak. Ha vizsgan ilyrt csinalok, jogosan huznak meg. Viszont szerintem ez megint a lehuzasrol szolt. Hacsak nem nezted be nagyon az utcat, nem tartottad fel percekig a forgalmat. Ha igen, akkor sajna jogos.

2020. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Negyedikre lett meg pont ma.

Azzal a vizsgabiztossal, aki a 3.-on megbuktatott.

8 hibám lett, de jól kikaptam a vizsgabiztostól, aztán hozzátette, hogy amúgy szerinte ezek a hibák csak az izgalom miatt voltak, meg, mert esett az eső ami zavart. Ő megérti.

1. bukás: kicsi helyre parkoltam, az oktató fékezett,

2. későn levett index--> megtévesztő irányjelzés.

3. Kicsi oldaltáv, amiért csak hibavonal járt volna (most 1 vonalat húzott be érte)


Kicsit tényleg feszült voltam ma, de kb 5 perc után kiikatttam a vizsgabiztos személyét. Úgy voltam vele, hogy csak valaki ül hátul. Még segített is, hogy felesleges az ablaktörlő, mert csak megzavar, de aztán csak kellett, mert nagyon rákezdett az eső.

2020. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!