Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek hanyadjára sikerült a...

Kinek hanyadjára sikerült a forgalmi vizsga? Teljesen elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csütörtökön lesz a motoros forgalmi vizsgám,és rettegek.Nagyon kevésnek érzem,a napott órákat(3+1 alkalom).Holnap vezetek utoljára és másnap vizsga.Az első alkalom jól ment,a másodiknál voltak zökkenők,hogy a társammal megszokjuk egymás vezetési stílusát,és a harmadik alkalomnál 1 óra 40 percet levezettem viszte hibátlanul,pár apróbb hibával.Majd az utolsó 20 percet,annak rendje és módja szerint elcs.sztem.Nagyon elvoltam keseredve,és úgy éreztem hogy ez nekem nem megy.Az oktató is letolt párszor...amit tökéletesen megértek,mert jogos volt.Csak kezdem azt érezni,hogy nem fűz hozzám sok reményt,hogy egyszerűen hülyének néz,és valahol azt hiszi hogy nem tudom a KRESZT pár adott szituációban.Ami hülyeség...Na,de rettenetesen aggódok.Eddig minden ment elsőre...de félek,hogy ez nem fog menni.Nagyon kevésnek érzem ezt a 8 óra vezetést,úgy hogy ez lesz az első jogosítványom.Nektek hanyadjára sikerült a forgalmi?(tudom 1001 ilyen kérdés van,csak kíváncsi vagyok mások véleményére is.)

15/L



2017. aug. 23. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer is elhasaltam, de azóta 7 éve vezetek baleset nélkül.

Tudom milyen érzés, szóval nyugi nem vagy egyedül ezzel az érzéssel. Én is nagyon ki szoktam akasztani oktatómat anno.

Menni fog az, gondolj bele inkább ott hasalj, mint élőben.

2017. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
harmadjara, ugy hogy ne aggodj babuka
2017. aug. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

"Csütörtökön lesz a motoros forgalmi vizsgám,és rettegek."

Amíg így indulsz vezetni, inkább NE indulj bezetni!


Nincs rosszabb, mint a bizonytalan vezető.

2017. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Vizsgán hogy ne izgulna, ne adjad itt a nagy bölcs dumádat...


Én három kategóriára vizsgáztam, mindegyik elsőre meglett. Lassan kell menni, hogy legyen mindenre időd és legyél nagyon előzékeny.

2017. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsodat utolsó!😊😇

Igen,izgulok de ez valahol természetes.Szerintem,amíg nem a forgalomtól,autómtól rettegek,addig nyugodtan közlekedhetek.:)Én a vizsgán való bukástól rettegek,és nem a közúti forgalomtól.


Ma,az apámmal(busz,kamion,motor[összes kategória],autó jogosítványa van,aktívan jár vezetni.) elmentünk azokhoz a pontokhoz a városban,amikben nem voltam biztos.Most egy kicsit megnyugodtam,mert megértettem hogy mit,és hogy.:D A vizsgától még mindig tartok,de kezdek megnyugodni.Minden tőlem telhetőt megteszel azért,hogy sikerüljön

2017. aug. 23. 12:37
 6/11 A kérdező kommentje:

*megteszek

*autóktól

Sajnálom,csak átjavít a telefonom.

2017. aug. 23. 12:39
 7/11 anonim válasza:
100%
Szia!Igaz én kocsira szereztem,de leírom a sztorit.Én vizsga előtti napon úgy vezettem,mintha akkor ültem volna elsőnek kocsiba.Minden szarul ment.Én is eléggé be voltam szarva,h másnap,hogy fog menni a vizsga.De,ahogy sétált oda vizsgabiztos teljesen lenyugodtam.Szerencseré könnyű vizsgakört húztam.Elsőnek meglett minden vizsgám.Próbálj még nem izgulni.Sok sikert kívánok majd neked :)
2017. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En B jogsit csinaltam nemreg, az elso vizsgan megbuktam, utana csak arra gondoltam hogy meg 4x megbukok es pav vizsgara kell mennem :D masodjara mentem at, ott mar jobban izgultam de a vizsgabiztos is rendes volt
2017. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát,ma egykor lesz a vizsga...

Tegnap vezettem életemben a legrosszabbul.😢😕

De ma mindent beleadok...remélem összejön.

2017. aug. 24. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy ment?
2017. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!