Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átvert a szerelő?

Átvert a szerelő?

Figyelt kérdés
Opel Corsa-m reggelente nehezen indúlt, 6-7másodpercig is elforgatva kellett tartanom a kulcsot hogy induljon. Később már nem volt baj miután leállítottam, csak reggelente indult nehezen. Elvittem szerelőhöz és egy nap alatt megcsinálta 25ezer forintért. Azóta jól működik, de azt mondja az egyik barátnőm hogy átvertek, mert nekem gázolajjal működik az autóm, és szerelő pedig azt mondta, hogy a gyertya volt elromolva, ami állitólag nincs is az autómba. Előfordúlhat hogy valóban átvertek, és olyan alkatrészt fizettem ki amit nem is szereltek be? Érdemes lenne panaszt tennem?

2020. okt. 1. 16:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a probléma.

Kicserélte az izzítógyertyákat korrekt áron, a hiba pedig megszűnt.


A barátnőddel legközelebb menjetek el egy szerszámboltba, vegyetek hosszított dugókulcs készletet, utána irány az autósbolt 4 db izzítógyertyáért. (Már 25 ezer felett járunk) Keressétek meg az izzítógyertyákat és miután az elsőt beleszakítottátok a hengerfejbe, sírjatok egymás vállán, mert ez bizony így már rohadt drága lesz.

Ha ennyire nincs bizalmad a szerelőben, akkor kérd el legközelebb a kicserélt alkatrészt. (Amúgy tökmindegy, mert ha egy VW izzítógyertyájat nyomja a kezedbe, úgyse fogod tudni hogy azt nem a tiédből szedte ki. Ha akar, úgyis átver.)

2020. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vert át.Valószínűleg még a kedvezményéből is adott neked.
2020. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!