Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem ad szikrát a gyujtog...

Miért nem ad szikrát a gyujtogyertyám? kérlek jo lenne egy kis segitség /tanács többit lent

Figyelt kérdés

Van egy 50ccmes Generic Trigger sm 2016 motorom ez egy Ausztriából behozott motort elegge elvolt rontva pl az önindito rosszul volt bekötve, azt átkötöttem szóval javitgattam eddig mit rajta..

Eddig nem volt gond egy 300kmig a gyujtogyertyaval meg ugy semmivel nemrég láttam hogy nemindul a motor , kicseréltem a gyujtogyertát működött pörgött a motor alapjáratban meg üresben megprobaltam indulni lefullt , kicsereltem már a gyujtotekercset is hátha ott van a hiba de nem és még mostsincs szikra

Valaki hozzáértő tanácsot /tippet elfogadok köszönöm szépen hogy elolvastad!:)



#motor #motorhiba #AM jogosítvány #motorjavitás #gyujtogyertya #gyujtogyertyahiba
2020. okt. 2. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

ha lefullad, akkor nincs ereje...ami abból ered, hogy vagy sok a levegő, vagy kevés a benzin(az előírthoz képest)


A gyújtást ne babráld, inkább keresd a helyes benzin-levegő helytelen keverékének okát.


Vagy...írd be a gúgliba amoci fórumát, ott megmondják. A gúgli lefordítja(úgy ahogy)

2020. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!