Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első új autót vegyek?

Milyen első új autót vegyek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, van kb. 1,5 millió Ft megtakarításom. Az autót nyíltvégű pénzügyi lízingre venném, így viszonylag jól kijönnék a havi törlesztéssel is (40-50 ezer/hó).

Árban olyan 5 millió körülre gondoltam, persze ez 3-400 ezret még mehet feljebb, ha indokolt. Csak újban gondolkodom, kérlek ezt vegyétek figyelembe.


Benzinest szeretnék, min 1.2 turbós motorral, ha van ilyen árkategóriában, akkor automata váltóval.

Toyotákat nézegettem, illetve KIA-t, családban pedig Renault van kettő is, azok is tetszenek, jó őket vezetni.

Vezetési stílusomról annyit, hogy inkább megfontoltan, higgadtan vezetek, nem vagyok az a menőzős fajta.


Ti mit gondoltok, mire érdemes figyelni, milyen autót lenne érdemes vennem?



2020. okt. 7. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Újonnan én most már biztosan hibridet vennék, bár ez lassan kiteszi a többséget.

Ha az a terv, hogy kihozod lízingre, majd 4 év garancia lejárta után kihozol megint egy újat, akkor kb. mindegy, ha mellé is fogsz mondjuk egy motorhibával, a javítási költség nem téged fog terhelni.

2020. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hibridet nem igazán találtam 5 millió környékén, az már inkább 7-8 körül van, az nem hiszem hogy belefér.
2020. okt. 7. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, nem minimum 1,2, csak 1 liter, de esetleg Dacia Logan? 4 millió környékén egész jól felszereltet lehet venni. Én még azt is megfontolnám. Családban van 2014 óta egy Duster is, és eddig baj nem volt vele, eddig megbízható.
2020. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, tudom, hogy mindenképp új kell neked, viszont biztos vagy benne? Én is ismerem az újat vagy semmit nézetet, viszont biztosan ez a nézet? Mert ma minden új autó bacott drága tud lenni!
2020. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!