Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel a jogosítvány nélkül is...

Ezzel a jogosítvány nélkül is vezethető autóval hol kell közlekedni? A bicikli úton?

Figyelt kérdés

Ezzel a egy személyes autóval a városban hol kell közlekedni?


Ahhoz hogy a kocsik között az úton közlekedjek ahhoz túl gyenge de ahhoz hogy a bicikli úton közlekedjek ahhoz túl erős és lehet zavarná a többieket?


A járdán tuti nem lenne jó ezért marad a bicikli út bicikli sáv?



[link]



Azért akarok ilyent venni mert most derült ki hogy soha nem lehet jogosítványom mert orvosilag alkalmatlan vagyok gyerekkoromban pszichiátriára jártam és ezért nem lehet.


De nem vagyok bolond nem is voltam bolond de aki egyszer berakja a lábát a pszichiátriára annak életfogytiglanig vége mindennek nem dolgozhat nem vezethet.



2020. okt. 8. 11:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
kérdező, vegyél nyuszimotort! .-D
2020. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

#8 most intézem a nyugdíjam ,jogos lenne hogy megkapjam a nyugdíjat hiszen ha nem dolgozhatok mert bolond vagyok akkor miből éljek meg?

Menjek lopni a cigányokkal?

2020. okt. 8. 12:15
 13/31 anonim ***** válasza:
57%
azért ez elég fura, hogy egyetlen alternatívaként a lopás jöhet szóba nálad....
2020. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Es mit kezdesz vele? Ami van vagy 30 ezer talan, vagy annyi sem. Abbol havi szinten kajat se lehet venni, nem beszelve a tobbi kiadasrol.
2020. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Én azért akarnák ilyen kabinos járművet venni mert ez hasonlít egy autóra megvéd az időjárástól esőtől a sima kabin nélküli rokkantkocsi pedig esőben nem használható elázok.


Van Magyarországon ilyen régebbi típusú 600 ezer forint körül van.

Persze tudom hogy egy ilyen járművel nem lehetne menni autópályán meg a szomszédos faluba sem tudnák elmenni csak max városi közlekedésre alkalmas.



A bicikli meg a elektromos akármik azért nem jó mert elázok fázok főleg télen őszön.

2020. okt. 8. 12:21
 16/31 anonim ***** válasza:
89%
Én a lapockát le szoktam darálni fasírozottnak.
2020. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok, hogy az alig 30 ezres nyugdijbol (ami meg ugye nincs is) mikor lesz penzed ezt megvenni, de ha ennyire szeretned, akkor hajra :D
2020. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 10km/h-nál többel lehetne menni vele, mert ez ott már csúnyán felborulhat. Iszonyat magasan lehet a súlypontja.
2020. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

ez egy rokkantkocsi


ahoz nem kell jogsi, viszont autóként használni nem igen lehet egy rokkantkocsit, hatótávja és sebessége is minimális lehet.


Amugy, kérdező ha szerinted alkalmas vagy a vezetésre és csaka háziorvosod rosszindulatból nem adja meg neked az alkalmasságit, jogod van kérni felülvizsgálatot...

Ez esetben egy vizsgálóbizotság itéli meg hogy alkalmas vagy-e a vezetésre (3 orvos)

Van illetéke a dolognak.

Ha nagyon vezetni akarsz próbáld ki hátha...:)


Amugy valóban fura a jogsi orvosi vizsgálat, rengeteg oylan idős ember vezet akik gyakorlatilag olyan szellemi szinten vannak hogy csoda hogy a wc-re kitalálnak otthon, és megkapjáka jogosítványt:D

Gyakorlatilag ha van 1 szemed 1 lábad, de nem hallasz akkor is megadjáka jogsit, ugyhogy ha neked nem adták meg akkor annak tuti komoly oka lehet:D

2020. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

19: ha megnézed a feltett kérdéseit, kétséged sem férhet a komoly okhoz... :-D


[link]

2020. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!