Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vagyok béna vezetés közben?

Miért vagyok béna vezetés közben?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vezetek rosszul, meg szeretik nagyon is vezetni. Régebben mindenféle földes útra mentünk gyakorolni, azt nagyon élveztem, meg jól is ment. De ha kimegyek a forgalomba, az maga a pokol. Elkezdek remegni, azonnal felmegy a vérnyomásom 180-190-re is, és képtelen vagyok koncentrálni. Ehhez lehet hozzájárul az is, hogy vannak különböző pszichés gondjaim. A nyugtató segíthet ezen?

#vezetés #béna #sofőr
2020. okt. 10. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Remélem! Nem futunk össze, nem szeretnék kinyiffani miattad.
2020. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért nyiffannál ki miattam?
2020. okt. 10. 21:18
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél egy pár órát oktatótól, amíg úgy nem érzed, hogy minden ok. Addig ne vezess forgalomban.
2020. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Frontin 0.25 mg
2020. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Voltam már oktatónál, nem lett jobb.
2020. okt. 10. 21:23
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek való a vezetés. Ha a hegymászó fél a leeséstől, akkor képtelen lesz megmászni a hegyet, persze megpróbálhatja, csak önmagára és társaira nézve is potenciálisan veszélyes. Ugyanez a helyzet a sofőrrel is, aki úgy megy ki a forgalomba, hogy keze-lába remeg, vérnyomása az egekben.
2020. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Na de most neked van már jogsid? Ha igen, azt hogy sikerült megszerezni? Eleinte nekem is kezem-lábam remegett, de hülyeséget nem csináltam a stressz miatt, csak nagyon hamar elfáradtam. Aztán minél többet vezettem, úgy szépen el is múlt az idegeskedés. Szerintem hülyeség erre nyugtatót szedni, inkább tudatosan figyelj arra, amit csinálsz (ne kapkodj, ne siess), vagy akár legyen menetrögzítő kamerád, hogy utána vissza tudd nézni, hol hibáztál, meg hol voltál tök ügyes.
2020. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen van. 3 eve!
2020. okt. 10. 22:09
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Nekem 5 éve van, ma mégis BP-re kellett felmennem, utálom a nagy forgalmat, nem ismerem a várost egyáltalán, a hányinger kerülgetett az idegtől.. Siófokon a nyár legközepén akár csukott szemmel elvezetek bárhova.. ennyit tesz a helyismeret. Azt kell megértetni magaddal, hogy bármerre mész, a kresz ugyan az.. Szóval ja.. ha többet járnék Pesten, biztos jobb lenne a közérzetem.
2020. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
A nyugtatók nagy részétől elbódulsz, és vezetésre alkalmatlan állapotban leszel.
2020. okt. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!