Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt a legnagyobb hiba...

Mi volt a legnagyobb hiba sofőrként, amit vezetés közben elkövettél?

Figyelt kérdés
Mióta vezetsz + lett belőle rendőrségi ügy?

2020. szept. 30. 23:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekitolattam egy fának. Nagyon lassan mentem neki, úgyhogy sérülés sem lett.
2020. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Busz vizsgán kimentem egy autó elé és megbuktam.
2020. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Forgalommal szemben mentem, mert azt mondta a GPS hogy "az elágazásnál tartson balra", de nem fogom a GPS-re, itt egyértelműen én voltam a hülye. Amúgy Cipruson voltam előtte egy hónappal :D Nem vezettem ott, de elég sokat figyeltem a forgalmat. Majdnem 2 éve vezetek, éjszaka volt sötétben, rendőrök nem jártak arra, csak egy autós megállt segíteni. Akkor már rájöttem én is, abból hogy megláttam az útnak a számát fordítva felfestve. Talán az volt a szerencsém (vagy nem szerencsém) hogy éjszaka nem volt forgalom, így gyorsan meg tudtam fordulni, de ha jött volna szembe autó akkor nyilván nem is mentem volna arra.
2020. okt. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

Fel vettem 1 stoppost. Feleségem a két gyerekkel a hátsó ülésen ült. Én bamba nem vettem észre, hogy a belső tükörből szemezni akart a feleségemmel.

Ekkor megfogadtam többet nincs stoppos nálam.

1975 töl vezetek, a srácot nem vertem el, mert utána mesélte el a feleségem...

2020. okt. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
6%
Sose hibáztam.
2020. okt. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
3 éve vezetek, két hónapja rosszul mértem fel, hogy beférek-e két parkoló autó közé. Meghúztam az egyik hátsó lökhárítóját. Kb egy 10 centi hosszú csíkban lejött a fényezése, az én autómon csak az ő festéke maradt amit nedves ronggyal letöröltem. Hagytam neki egy cetlit. Beszéltünk, biztosítónak bejelentettük.
2020. okt. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem hihető hogy előttem azt irja hogy nem hibázott?
2020. okt. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Szlovákiában kb. százzal elmentem egy stoptábla mellett. Nem a rendőrségi ügy lehetett volna a legnagyobb gond, de szerencsére semmi nem volt .
2020. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Stoptáblát nem vettem észre és simán áthajtottam a kereszteződésben, de mentségégemre legyen mondva, úgy mentem bele, mintha egyenrangú lenne.
2020. okt. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Neki tolattam egy Suzuki Sx4-el egy fának, érdekesség az autónak még csak karcolása se lett, ellenben a nyakam úgy megrándult, hogy napokig fájlaltam (#Üvegtigris #személyisérülés) Illetve egy stoptáblás kereszteződést nekem is sikerült benéznem, szerencsére nem jött senki. 4 éve vezetek, lekopogom nagyobb esetek nem történtek. 22/F
2020. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!