Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akiknek huszonéves autójuk...

Akiknek huszonéves autójuk van! Milyen típus, és milyen gyakran robbantok le vele?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
30 éves, 190-es merci, 2.5TD motorral. Soha semmi baj nem volt vele.
2020. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
G astra nem robbantam még le vele az elmúlt 6 évben
2020. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
35 éves Toyota. Apróbb gondok előfordulnak, de az úton még soha nem hagyott ott.
2020. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

F Astra. 28 éves. Már jó 15 éve családban van az autó. Voltak bajai régen de azok orvosolva lettek, viszont soha nem robbant le vele senki sehol, tehát hazáig kibírta gond nélkül. Az autó jelenleg ki van vonva ideiglenesen a forgalomból. Működik, nincs vele baj csak ráfér egy alapos lakatolás, meg volt egy kisebb koccanás is ami szerencsére nem okozott akkora nagy kárt, de meló persze lesz vele, és ha már úgy is meg kell bontani az elejét akkor az egész autó normálisan meg lesz csinálva és ennyi.

Szívem nincs eladni, túl sok emlék köt hozzá. Mivel 3 éve van másik autóm ami napi használós, plusz a barátnőmnek is van autója így nem sürgős az autó kérdés. Tervezem hogy az F Astra szét lesz szedve amennyire lehet és szépen lakatolva lesz, aztán újra is lesz fényezve telibe. Az üléseket valószínű kicserélem jobb állapotúra, némi újra kárpitozás lesz, kopó alkatrészeket is kicserélem szépen és akkor az autó ha nem is lesz teljesen felújítva de valamennyire felszeretném újítani akkor újra használatba lesz, valószínű nem napi használós lesz de időnként jó lesz az meg persze tartalék autónak jó ha van mert a testvéreim, meg a szüleim is 90% ban autóhoz vannak kötve így ha bárki autójával bármi lesz akkor legyen egy kéznél amit bármikor lehet használni.

2020. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Közel 19 éves volt a Golf IV-m amikor eladtam 3,5 éve. Soha nem robbant le. 140.000 km-t raktam bele én.
2020. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem 22 éves swiftje 12 év alatt nem rohatd le nála.
2020. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Saab 93, egyszer volt, hogy lerobbant (megdöglött az ecu), nehezen de csak beindult, és másnap még eljutottam ve a szerelőhöz. 120ezer volt a csere.
2020. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

23 éves swiftemet nemrég adtam el. Soha nem robbant le, és általában semmit sem kellett költenem rá a kötelező dolgokon kívül (adó, gumi, műszaki).


Összesen talán 2 alkalommal volt a 20 év alatt, hogy valami komolyabbat szervizelni kellett rajta.

2020. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van egy 20 éves Swiftem, de nem volt vele soha gond. Előtte is egy Swiftem volt. Az egyszer megállt alattam, mert nem tankoltam és hát benzin nélkül nem megy az autó :D
2020. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

23 éves BMW 316i, 7 éve van nálam és kb 40000 km-t tettem meg vele, vegyes használattal.

Egyetlen egyszer sikerült cserben hagynia.

Egy filléres szenzor miatt nem volt hidegen alapjáratom, és ha nem voltam elég óvatos akkor lefulladt és a rossz keverési arány miatt nagyon nehezen indult. Ez önmagában nem lett volna para, csak hozzá jött az, hogy a 8+ éves akksi, az első pöcc röff indítást bírta, de többet már nem.

Sajnos erre pont egy forgalmas kereszteződésben jöttem rá. Egy segítőkész úrral letoltuk a parkolóba, majd némi várakozás és egy bikázás (nem a szintetikus kábszi XD ) el is indult és sikeresen megtettem vele a maradék utat hazáig. Utána aksi csere és néme fejvakarós hibakeresés után tökéletesen ment az autó.

Ezen kívül csak kopó-fogyó alkatrészt kellett cserélni, és néhány apróságot, most pedig jött egy-két rozsdagóc azt szeretném időben megcsináltatni.

2020. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!