Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokan azért szidják azokat...

Sokan azért szidják azokat akik használt prémiumot vesznek mert nekik nincs rá pénzük?

Figyelt kérdés
Nem értem miért baj ha valaki új dacia helyett megveszi a 8-10 éves audit bmwt mercedest esetleg lexust vagy bármilyen más feljebb pozícionált autót.Kényelmes bőrülések,rengetek extra,hangszigetelt karosszéria,hővédő üvegek,erős de takarékos motorok,biztos úttartás minden körülmények között,extrém erős masszív karosszéria ami véd ütközésnél meg persze magasabb fenttartási költségek,de ezt szerintem tudja az aki ilyen autót vesz.Lehet hogy 400-500 ezer forint egy szett gumi és néha a szervíz is belekerülhet ugyanennyibe vagy még többe de annyival többet ad hogy szerintem megéri.
2020. okt. 15. 10:17
1 2 3 4 5
 11/41 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Az átlag ilyenkor úgyis azt veszi amit mindenki felismer a bmw-óódi-merdzsó trióból, nem gondolkoznak másban."


És ezzel megvesznek egy "tucatautót", hogy azzal kitűnjenek a tömegből. Hát az nem jött be. :)

De mondom, azért nem mindenki azért veszi. Ültem én már jól kerbantartott 26 éves 190-es merciben, ami még mindig igencsak átlag feletti érzést nyújtott, pedig anno a merci belépő szintje volt. Szerintem egy 8 éves A-merci sokkal inkább hulladék.


Az igazi régebbi luxusvas-ínyencek amúgy a ritkaságokat részesítik előnyben.

De azokat általában nem is lehet megvenni fillérekért.

2020. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

hát ezaz!!


Hány ilyet látsz? Húszdé E46-ok rogyásig ezüst, és fekete színekben. prémium életérzéssel feszítenek benne. :D

2020. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
7. AZ X 5-höz 500 ezer egy sorozat gumi és 30000 km alatt megeszi.
2020. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Wadmalac ***** válasza:

Ha valaha is BMW-be ülnék és régi vasba, az ebből a kettőből lenne valamelyik:

[link]

[link]


Ha merci:

[link]


Ha Audi:

[link]


Ettől lehet, hogy nem olvadnak a gruppik, de az értő szemek bekönnnyeznek.

2020. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Hát a használt linglong márkájú gumi nem kerül 4-5 kilóba,de egy rendes michelin vagy continental igen.Nem véd meg ütközésnél?Tehát biztonságosabb egy új suzuki ignis mint egy 8-10 éves audi a8?
2020. okt. 15. 14:24
 16/41 Wadmalac ***** válasza:
49%

"Tehát biztonságosabb egy új suzuki ignis mint egy 8-10 éves audi a8?"

Ütközésre valószínűleg igen. Leszámítva, hogy a kis tömege miatt esetlegesen a nehezebb nyer, mert nem mindegy, ki kit dob vissza.

Az Ignis 2016-ban pont csak 3 csillagot kapott, mármint a fapados, csak a fullextrás kapott 5-öt és ez mind az aktív biztonsági pluszok miatt.

Azok a 10 éves A8-ban még 90%-ban nem is voltak, mert nem léteztek vagy sokkal primitívebbek voltak.

2020. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 Wadmalac ***** válasza:
Megjegyezném, A8 sosem járt Euro NCAP teszten.
2020. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
52%

A csillagok azért nem teljesen fedik a valóságot.

Múlik csillag azon is hogy egy kocsiban mennyi 3 betűs rásegítőelektronika van. ugyanaz az autó ABS nélkül 3 csillag.. ABS-el 4. a gyűrődési zóna szempontjából az meg tökmindegy kábé. :D

2020. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
48%
Icipicit nézzetek már rá arra, hogy 8-10 éve melyik prémium modellek voltak terítéken. F10es BMW, faceliftes C6os Audi A6, C7es Audi A6, na meg ha az A8: kicsit nézzétek már meg a 2010es Audi A8ast, milyen technikai arzenált mutat fel az az autó. Csak azt ne magyarázzátok már meg, hogy nem biztonságosabb, mint egy új Swift :)) Ezek az autók, amiket felsoroltam, jellemzően meg tökéletes állapotban fellelhetőek az utakon, legtöbbjén a kor sem látszik. Az E46 már 18-22 éves korbab van :)
2020. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Hol jön a Swift meg az Ignis az A8-la összehasonlításra?

Azokat hasonlítsd az A1-el.

Az A8-at meg mérd a Skoda Superb-hez legalább, vagy egy Toyota Avensishez.

2020. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!