Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Télen, hidegben nagykabátban...

Télen, hidegben nagykabátban ülsz be az autóba?

Figyelt kérdés
Vagy inkább előmelegíted, és útközben leveszed a kabátot?

2020. okt. 22. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Kabátban ülök be, de nem melegítem elő. Amíg cigiztem addig járattam amíg elszívtam egy szálat, mióta leszoktam, beindítom, beállítom a zenét, elrakom a cuccokat, stb. és start.


Ha kell félre állok levenni a kabátot, azon az egy percen már ne muljon.

2020. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én garázsban tartom, ahol kb 15 fok van (anélkül hogy fűteném) szóval a lakából simán átsétálok egy pulóverben és megyek. A munkahelyemnek van parkolóháza ahol ugyan úgy meleg van. Kb 5 perc után már langyosat fúj az autó ugyhogy sose fáztam. Kabát természetesen van a csomagtartóban.
2020. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagykabátban kényelmetlen vezetni.
2020. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Olvasom, hogy a tesztek szerint veszélyes is nagykabátban vezetni: [link]
2020. okt. 22. 16:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én beülök, egyből leveszem a kabátot, bekapcsolom a fűtést és pulcsiban vezetek. Kényelmetlen a kabát.
2020. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Reggel kabátban vezetek végig 50 km-t, mert kell menni 5-7-et, hogy elkezdjen egyáltalán fújni valamit a fűtés, nem akarok addig megfagyni. Ha melegem lenne, akkor lejjebb tekerem, de kényelmes szokott lenni a 18-20 fok nagykabátban is. Nagyközben, ha nincs olyan hideg, akkor leveszem indulás előtt, akkor rövidebb ideig kell kibírni fázva. Ha hosszabb utakra megyek, akkor megállok útközben, és akkor veszem le.
2020. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Enyémben van állófűtés (merci) és igazából pólóba ülök be mivel nagyon gyorsan felmelegíti az utasteret.
2020. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Max. akkor nem veszem le a kabátot, ha nagyon közel van az úti cél. Szóval ilyen 5-10 perc. De ha tudom, hogy jó pár kilómétert kell vezetni, esetleg egy másik településre menni, akkor mielőtt beszállok az autóba, leveszem a kabátot. Kényelmetlen hosszú időt így eltölteni a kabátban.
2020. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 percig ülök kabátban, és ahogy meleget fúj az autó, azonnal veszem le. Kenyelmetlen, beleizzadok, stb. Rövid utakon persze nem veszem le. Több haverom, és apám is képes órákat vezetni kabátban egyhuzamban, fűtéssel. Nem is értem.
2020. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elő szoktam melegíteni kicsit, plusz van ülésfűtés is.
2020. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!