Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezess.hu vagy Totalcar?

Vezess.hu vagy Totalcar?

Figyelt kérdés
Nekem a Vezess.hu értékbecslő adása hitelesebb sokkal, nem érzem azt a megvetést egy öregebb használt autó iránt, mint a Műhelyprn adásban. Meg úgy ámblokk szimpatikusabb a Vezess.hu. Ti melyiket nézitek, olvassátok szívesebben?
2020. okt. 24. 00:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%

OFF: nem a kérdéshez tartozik, de a seedzone-n megy a 24 órás verseny közvetítése...

sárdagasztás lesz, ha megjön az eső

2020. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a böngésző beállításaiban kell letiltani a JavaScriptet az adott weboldalon."

Azzal az oldal csomó egyéb funkcióját is kikapcsolom, mindent, ami javascriptet használ, márpedig a totalcaron van bőven. Arra meg sem időm, sem energiám, hogy nekiálljak kódot böngészni meg buherálni. Ezért mondtam, hogy nem fogok ezzel bohóckodni.

Vagy biztonságos egy weboldal vagy nem.

Vagy felelősséget vállal az oldal üzemeltetője a teljes weboldalért, vagy nem. Ha nem, ha azt mondja, hogy a tartalomért felel, de a megjelenő reklámok rajta kívül álnak, azért nem vállal felelősséget, akkor így jártunk. Ő is, én is.

2020. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!