Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.6 twin spark motor javitas?

1.6 twin spark motor javitas?

Figyelt kérdés

Adott egy Alfaromeo 147 1.6 ts motor.. chip tuningal elvileg 8-10 % novekedes erheto el...

Mennyire eszreveheto ez ?..

Illetve milyen koltsegekkel jarhat egy turbo peepitese?


2020. okt. 28. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semennyire.


irdatlan nagy költségekkel, vegyél egy erősebbet..

2020. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 D. Brasco ***** válasza:
Jajjj istenem....napi tunerjóska kérdés pipa.......
2020. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tunerjoska a tudodki... -.-

Minek irsz ha nemtudsz a kerdesre valaszolni?


Tudtommal ez az oldal azert van hogy kerdeseket tegyunk fel.. es valaszokat kapjunk..


Nem azert hogy te itt jatszad az agyadat

2020. okt. 28. 19:39
 4/12 D. Brasco ***** válasza:
Figyelj már jóskagyerek.....igen az oldal azért van,hogy kerdést tegyél fel,csak felesleges valamit ezredjére is megkérdezni,mert hidd el nem te vagy az első vér tuner aki szívót csipszelne meg turbositana.......az előbbinek semmi ertelme szivonal,utóbbihoz meg felretett több millio nelkul neki se kezdj,es akkor még a papirozasrol nem is beszeltunk........mindezt egy olyan szutyok motorral mint az alfa 1.6ts ami gyári állapotában is egy betegágy és ünnep minden alkalom mikor valahogy beindul es hiba nélkül üzemel.........
2020. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Figyeljmar ide kicsit haver...

Nemhiszem hogy nekem kotelezo lenne a kerdesek kozott bongesznem es hasonlo kerdeseket keresnem... ki vagy te hogy megszabjad ki hanyszor es milyen kerdest tegyen fel??


Soha nemvoltam "ver tunner"

Nem is leszek... egyszeruen csak kivancsi voltam... te pedig egy taplo paraszt...!!


Hozzateszem sok auto megfordult mar nalam... de pont ez az a motor amivel soha nemvolt problemam ... xD

2020. okt. 28. 20:27
 6/12 D. Brasco ***** válasza:

Ohh,egyem a drága kis tapasztald szívedet......de akkor mégis minek köszönhető,hogy ennyire hülye maradtál a témában?!na mindegy is.....

Ja amugy jóskagyerek,majd olvasd már el ráérő szabadidődben a kérdés kiírásának szabályait.....na puszillak józsika

2020. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem autoszerelo vagyok...

Attol mert volt nalam par auto azmeg nem aztjelenti hogy en ertek is hozza... de azt tudom h ezzel a motorral nemvolt soha bajom.. -.-

2020. okt. 28. 20:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Szívó benzint nem tudsz csipsszel érdemben húzni, ha ilyet olvastál valahol az kamu volt. Egy ~15 éves Twin Sparknál inkább örülj, ha a motor nem eszik meg 1 liter olajat 100 km-en, és élvezd ki a 120 lovat, amit gyárilag tud.
2020. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Két féle ember van.

1. Aki megkérdezi gyakorin, hogy szívót megéri-e turbósítani.

2. Aki turbósított már szívót és nem kérdezte meg.

2020. okt. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy közepes állapotú 147 1.6TS olyan 4-500e Ft-ot ér. Utólagos turbót rakni rá mindennel együtt legyen mondjuk 4M Ft. Érzed a problémát? Valahogy az az érzésünk, hogy ha lenne ennyi pénzed, akkor vettél volna egy eleve erős autót...
2020. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!