Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lejár a műszaki a vészhelyzet...

Lejár a műszaki a vészhelyzet megszűnését követő 180 napig érvényes?

Figyelt kérdés
A müszakim lejár 2 het múlva, kaptam email-t, hogy a vészhelyzet miatt tovább érvényes de nem egészen tiszta, mivel a vészhelyzet már lejárt Júniusba. Viszont más oldalakon olvastam, hogy a vészhelyzet vége után nem 15 hanem további 180 napig érvényes még. Azaz ha Június X napján volt vége a vészhelyzetnek akkor onnantól 180 napig érvényes ? Ergo nekem 2020.11.09 jár le de ha a 2020. Juniushoz X napjához adom a 180 napot akkor pedig December X napjáig. Akkor, hogy is van ez?

#Műszaki vírus
2020. nov. 3. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van ez, hogy nem tudod értelmezni amit olvastál.

Ami a veszélyhelyzet alatt, illetve annak a végétől számított 15 napon belül járt le, arra érvényes a 180 nap.

Téged ez baromira nem érint.

Viheted műszakira.

2020. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Uígy jartam én is. Fel is tettem a kerdést, mert ezt nem vettem eszre.Tényleg nem egyertelmű, lehet, hogy erre jatszanak, hogy lehessen büntetni.

Igy inkabb elviszem a műszakira!

2020. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!