Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyire megszaporodtak a...

Ennyire megszaporodtak a pszichopata sofôrök?

Figyelt kérdés

Rengeteg lett az idegbeteg sofőr, egymással hogy viselkednek ... eddig azért nem volt ilyen rossz a helyzet.


Külső megfigyelőként (pályán jobb sávból nézem, bicikliútról, járdáról) hogy valami nagyon elburulz sokaknál.


2020. nov. 18. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kva sok az autó, és kevés a hely, a parkolásnal is ez van.. A mi zöldövezeti kerületunkben is, ölik egymást a parkolóhelyekert.


Én tavaly eladtam az autómat, egyszerűen nincs idegrendszerem a mai soforokhoz. Sajnos nem egyedi jelenség.

2020. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Egész nap rémhírekkel bombáznak mindenkit már lassan egy éve, ez beépül a tudat alattiba és félelmet, idegességet vált ki. Ettől meg már minimális ingerre is képesek ugrani.
2020. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Évente kb. 150 ezerrel növekedik az autók száma. A nagy számok törvénye alapján a több autós között több pszichopata is lesz.

És mivel az utak egyre zsúfoltabbak, így gyakrabban fordul elő, hogy két pszichopata összeakad egymással.

2020. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

miért is látszanak elmebetegnek?..nos mamondta egy biztosítós fószer, hogy hirtelen megnőtt a kisebb balesetek száma, melyekben nincs is személyi sérülés, de baromi nagy a kárösszeg..


Ezeket a helyszíni veszekedéseket, utánajárásokat, rendőrségrejárást, hathónapi várakozást a kárkifizetésre(pláne, ha nem volt biztosítva)...átérzik, tudják az autóval közlekedők...

Aztán ha valaki ökörködik, akkor nem csoda ha émelyik ordít, veszekszik...ugyanis ő, vagy valakije már megszenvedett egy drágább koccanást..


Ezzel nem oldódik meg semmi, de remélhetőleg jobban figyel majd a másik..


Nem szép, de már csak ilyenek vagyunk...

2020. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy több lenne az agresszió, de ez valószínűleg azért is van, mert idén alig ültem autóba. És ha igazad van, hogy több az idegbeteg, az ugyanazért lehet, amiért én nem autóztam: emiatt a kva korona miatt. Ez a stressz mindenkit megterhel, valamitől mindenkinek van félnivalója, akár a munkájának elveszítésétől, akár saját vagy szerettei betegségétől, vagy ha meg is próbálja ezeket ignorálni, a korlátozások kiszámíthatatlansága biztosan idegörlő. És ez tavaszig csak rosszabb lesz.
2020. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert már mindenkinek lehet kocsija. Bár a jogsi annyira nem divat mostanában.

Pár százezerért ehetsz egy fegyvert és terrorizálhatod az embereket, az autó és a benzin is szinte ingyen van...

Nem fog jobban figyelni a másik, erre egyre kisebb az esély, mindenki helyett neked kell figyenlend!

2020. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy hat az a sok méreg amivel lepermetezik a ételt ahogy termelik az ételt .
2020. nov. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen. Sajnos nagy az isten állatkertje és én is úgy veszem észre, hogy csak egyre nagyobb lesz.

Manapság sajnos mindenkinek, boldog, boldogtalannak "kötelező" autót vennie. Még városon belül is "proli" dolog lett a buszozás. Így annyi autó van, hogy lassan már nem lehet elférni tőlük. Én mondjuk azért nem bánnám, ha 500-600Ft-ra felvinnék az üzemanyagok literenkénti árát, mert akkor tényleg csak az ülne autóba, akinek muszáj.

Sokan tojnak a záróvonalra, előzni tilos táblára, sőt egyesek a piros lámpára is. És ez egy öngerjesztő folyamat, "ha másnak szabad, akkor nekem is" alapon. Sok a frusztrált ember, akik az autóban vezetik le a feszültséget. Mindenki marhára siet, pár másodperc nyerése miatt képesek a saját és mások életét is kockáztatni. Az önjelölt rendőrökről, büntetőfékezőkről ne is beszéljünk... :(

2020. nov. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!