Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyakorolhatom a vezetést két...

Gyakorolhatom a vezetést két különböző oktatóval is?

Figyelt kérdés

Felújító vezetésre járok, és úgy érzem, hogy nagyon nagyon lassan haladok.

Lassabban mint anno, amikor jártam vezetni.

Arra gondoltam, hogy megpróbálok egy másik oktatót is.

Megtehetem?

Tulajdonképpen semmilyen szerződésem nincs az autósiskolával.

Az oktatónak mindig személyesen adom oda az óra díját, és hát gondoltam rá, hogy megpróbálok egy másik oktatót is hátha a másikkal jobban menne..

Ne értsetek félre, nincs gondom a mostani oktatómmal, meg tiszteletben tartom, hogy mindenki másképp tanít, csak ugye nagyon mások az emberek, és ami az egyiknek segít az a másiknak nem.

Nagyon sokba kerülnek az órák, már 20.000 Ft-ot kifizettem és csak most voltam először kinn a városban.



2020. dec. 18. 09:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy balesethez mindig két autó figyeletlensége kell. Hányszor meghalhattam volna mások hülyesége miatt, ha nem figyeltem volna. Sokszor előfordult már sajnos, hogy a főútról le kellett mennem 1-1 barom előzése miatt.
2020. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!