Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használnátok napi családi...

Használnátok napi családi autónak egy huszonéves autót ami nagyon szép és jó állapotban van?

Figyelt kérdés
Nem azért mert nincs újabb autóra, hanem mert nálam öregedett meg és nincs szívém eladni mert mindig vigyáztam rá.
2020. dec. 27. 18:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze!
2020. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi nekünk volt egy huszonéves autónk, amit napi szinten használtunk. Jó állapotban volt, nem volt vele semmi baj. Végül eladásra került, de abból az okból, hogy 2 autónk volt, és idővel fölöslegessé vált a két autó, és ezért eladtuk az öregebbet. De amúgy semmi baj nem volt vele, mert vigyáztunk rá, és amit kellett, azt költöttünk is rá. Szóval nem annyira számít az autó kora, ha állapotra jó.
2020. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mo-n rengetegen huszonéves autót használnak napi használatra, csak itt GYIK-on nem
2020. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
Nem.. tilos. eljönnek érted és elvisznek kivégezni.
2020. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%

Nem, ha már csak azt nézem, hogy műszaki tartalomban, komfortban, menettulajdonságokban mit tud egy harmad annyi idős, akkor már nekem rég megéri váltani (persze ha van rá lóvé)

A biztonságról nem is beszélve, különösen ha gyerekekről van szó.

Ettől függetlenül nyilván lehet használni ha másra kell a pénz, nem lőnek agyon érte. Nekem is volt 20 éves autóm, nem véletlenül cseréltem 8 évesre

2020. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

5

Egy kilencvenes évekbeli (lehet, hogy nyolcvanas) Toyota Corolla (vagy Carina, lehet, hogy rosszul emlékszek) bír a mai autók komfortjával, műszaki tartalmával, menettulajdonságával. Szóval kivételek mindig vannak. Ráadásul személy szerint utálom az összes hárombetűs extrát meg a full elektronikát.

2020. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló. Pont egy 98-as Toyota Corolla az autó amiről szó van.
2020. dec. 30. 10:46
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Soha.....SOHA ne add el!!! Olyan jó autód szerintem soha többet nem lesz!

6-os voltam...

2020. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy dologban jobbak talán a maiak a corollánál. karosszéria merevségben de ennyi. cserébe ki sem látni a mai kasznikból tele vannak holttérrel, ablakok helyett lőrések vannak.
2020. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok... Módosítani szeretnék.

200ezret adok érte.

:DDDDDDD

2020. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!