Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóbalesetnél mi történik a...

Autóbalesetnél mi történik a rádióval? Kikapcsol, vagy megy tovább?

Figyelt kérdés
Ha baleset éri az autót, akkor a rádió megy tovább, vagy autómatikusan kikapcsol?

2021. jan. 1. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Autófüggő. Vannak autók amikben van egy piropatronos + átvezetés megszakító, ami az ütközéskor elsül és áramtalanítja az autót. Ha ilyen van benne akkor nem szól tovább, ha nincs és nincs olyan métrékű sérülés az elektromos rendszerben akkor simán megy tovább.
2021. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom ha az autóból semmi nem marad, akkor nincs áram, és nem működik, de mi történik, mondjuk ha Télen csúszik az út, és beleborul a kocsi az árokba?, vagy más "normál" balesetnél
2021. jan. 1. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Szól tovább a Satisfaction.
2021. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tik tok videón láttad? Ott megy ez a téma.

Kis koccanásnál igen szól. Kellemetlen volt mikor belekoccantam az előttem lévőbe és bömbölt a zene. Első dolgom volt lehalkítani.

2021. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1köszi a választ. Tehát ha modern, újabb az autó akkor kikapcsol nagyobb balesetnél, de lehet egy 25 éves golfba nem .


#4Nem tiktokon láttam, nincs is nekem olyan. Tegnap szilveszteri buliba mondták, hogy kissebb balesete volt, és innen jött a kérdés. Tegnap kicsit vitaztunk is erről.

2021. jan. 1. 22:58
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem mikor a BMW mel száguldozás után egy éles kanyarba 180-al árokba hajtottam és a kocsi összetört akkor a techno zene elment. Szerintem a méjnyomó vagy a CD rádió ment tönkre.
2021. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!