Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves korodtól tudsz vezetni?

Hány éves korodtól tudsz vezetni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
14
2021. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
23
2021. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A jogsit 18 évesen szereztem meg, az első autómat 25 évesen vettem, de valójában csak 30 évesen tanultam meg vezetni, miután Budapestre költöztünk, és megvettük a második kocsit.
2021. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Én semennyi. 21 vagyok, A jogsimat 5. Alkalmora csináltam meg olyan 70 óra vezetéssel. Ráment 600 ezer forint. Vezetgetek egyedül szeptember óta, de még mindig iszonyat béna vagyok, veszélyeztetem a forgalmat. Ma is majdnem egy olyan tömegkarambolt okoztam, hogy ha nem fékeznek mögöttem akkor mindenki megdöglik ott helyben :DD de szerencsére nem történt semmi csak dudáltak végig, bemutattak és anyáztak.
2021. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
Születése óta bárki tud vezetni. (Áramot)
2021. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

#4: mégis mit csináltál ma? Kíváncsi lennék, csak az érdekesség kedvéért.

Én 11 éves korom körül tanultam meg az alapokat, amikor apámtól pénzt akartam kérni, hogy dodzsemezhessek a helyi vurstliban, de ő sajnált rá 40 forintot. Helyette azt mondta, hogy megtanít vezetni, és a Kispolskival elkezdtük. Persze az még nem volt tudás, de utána próbáltam minél többet gyakorolni, 14 évesen már magabiztosan tudtam egyedül menni, beálltam például az autóval az utcáról a garázsba, meg ilyenek. Jogsim 19 éves korom óta van.

2021. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
4 vagyok, vidékről jöttem fel és 1 óra vezetés után elbambultam. Kettő sáv volt, a jobb oldaliban senki nem volt, de az autópályára vezet (nincs matricám) a másik pedig a városba (ez tele volt), ahova menni akartam. 70-el megyek a jobb sávban amikor ráeszmélek hogy rossz sávban vagyok. 70-ről nullára lassítok úgy, hogy a seggemben van egy terepjáró. Milliméteren múlt a dolog. Majd megállok és be akarok sorolni, de senki nem enged be balra, már annyira balra voltam hogy majdnem az ott lévő sorba is beleütköztem. Végül 2 perc duda és anyázás után feladtam, lemegyek az autópálya fele, szerencsére ott is elágazik így visszatudtam jönni. De amint két sáv lett a mögöttemlévő terepjáró balra mellémjön, lehúzza az ablakot "dögölj meg az anyáddal együtt te rohadék, ne mi miattad" miközben ráfekszik a dudára. Jó volt :)
2021. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19 évesen szereztem jogsit, onnantól számítom, hogy vezetni tudok, de az első pár hónapban hiányzott az egészséges önbizalom.
2021. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
41
2021. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
16 vagyok, körülbelül 4-5 éve vezettem először, akkor még csak világvégi mzg. utakon. Másfél éve vezetgetek itt a faluban (csak a szélén, kisebb utcákban). Volt már élesben egy-két érdekes szituációm, amikor a mellettem ülő anyukám is elkezdett aggódni, de megoldottam. Lehet, hogy egy pesti csúcsforgalomban MÉG nem állnék helyt, de ez körülbelül rajtam kívül még 500 ezer magyar sofőrre igaz. No meg majd csak fél év múlva mehetek jogsira.
2021. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!