Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Majdnem huszonéves Volvo D5...

Majdnem huszonéves Volvo D5 dízel, 300+ ezer km-el?

Figyelt kérdés

Vagy egy jó kis 10 liter benzint fogyasztó nulla tartalmú, igénytelen akármilyen kényelmetlen zajos kisautó párszázezerért és amíg megy nyüstölni, majd leadni bontóba?


Vagy egy - elvileg - megbízható dízel Volvo, még ha huszonévesen is, és ennek legalább megadni amit kér, és kényelemben utazni?


Éves futás 20-25 ezer km között.


2021. jan. 18. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, olyat vegyél ami tetszik .
2021. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Vagy mondjuk egyik sem, hanem valahol az arany középutat keresni, egy 20 éves dízel 300 körüli futással azért már karbantartott példányok esetén is magában hordozza az esetleges komolyabb gondok eshetőségét.
2021. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
42%
Még szerencse hogy a vilag fekete es feher....tehat csak huszonéves dizel kotla,meg ignytelen kisauto van ezen a bolygón....
2021. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Szia!

Az öthengeres Volvo-dízelt csak ajánlani tudom, de ha esetleg 200-250 ezer valós kilométerrel tudsz egyet kifogni, az nagy valószínűséggel kevésbé lenne lelakva.

2021. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
brasco te meg ertelmes kommentet nem irtal :D
2021. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 kérlek, mondj egyet ami nem kisautó, nem kotla, nem rohad szét pillanatok alatt, és még jó árban is van? Mert az lenne az arany középút amit mondasz. Én sajnos csak a két végleget ismerem.


Nincs új autóra keret, ha arra akarsz kilyukadni.

2021. jan. 18. 10:47
 7/7 A kérdező kommentje:

Na összekevertem a válaszolókat.


Arany középút nincs szerintem a használtautó piacon, vagy ha van, azt úgy hívják hogy "drága".


Egy biztos, kerregős, hangos és kulturálatlan remegős dízel nem kéne, akkor inkább benzines.


A D5-re azért esett a választás, mert kellően erős, és akárhol olvasom, csak jót írnak róla, milyen finom járása van. És nekem az is mond valamit, hogy nagyon sok futott már 4-500 ezer km-t, láttam nemrég egy 567 ezret futottat, nem olyan rossz esztétikai állapotban.

2021. jan. 18. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!