Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves vagyok, és lassan...

17 éves vagyok, és lassan meglesz a jogosítványom, szeretnék majd egy saját autót egyből a jogsi után ,hogy minél előbb vezetési tapasztalatot szerezzek. Milyen autót ajánlanátok első autónak??

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is, mennyi a keret rá? Gondolom nem végtelen.
2021. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan autót vegyél amit meg tudsz engedni anyagilag és tudod fizetni a költségeit.
2021. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Amennyi penzed van ra, amennyit kemeny munkaval megkerestel ra s nem a szulok penzebol akarnakoskodsz es kovetelsz.
2021. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

#3 én kértem a szüleimtől és kaptam jószívvel, semmit se kellett követelni ;)


de biztos jobb ember vagy nálam mert te nem kaptál autót

2021. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Valami olcsót vegyél, párszázezer forintért, amit nem sajnálsz tönkretenni. Az első autóját mindenki összetöri, meghúzza, kuplungját ledarálja, felniket lepadkázza, hátulját letolatja, etc. Nem érdemes befektetni. Használod pár hónapig, aztán amikor már van gyakorlatod akkor vehetsz magadnak egy normális autót.


Suzuki Swift 1.3

VW Golf mk2, mk3

tizenpár éves Renault Twingo, Citroen C2/C3

Honda Jazz, Civic

Ford Ka


Ilyesmiket nézz szerintem egyelőre.

2021. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
#5 A Golf az inkább már mk4-5.....
2021. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
egy keretösszeget írhatnál... én 18. szülinapomra egy 5 éves mazda 2t kaptam, kicsi, kompakt, csajos, városba meg arra a pár hosszabb útra amit megyek (havonta 4x 200km) tökéletes, nagyon keveset eszik, és eddig csak egy tükröt kellett cseréltetnem, amit bontottan vettem párezerért (nekimentem a tükörrel a garázsajtónak) de neked lehet tök más az igényed.
2021. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Swiftet felejtsd el mert rohadnak + a c kategóriás emberek kereskednek vele. 2 éve szaladgálós autónak kerestem ilyet mint második autó de az összes amit megnéztem mind szét volt rohadva és c betűsök árulták. Ha a keret megengedi Renault Cliot a második generációból. Motorválaszték volt hozzá bőven. Én egy Cliot használok második autóként és nem olyan rossz, merem ajánlani. Ha autópályán mennél akkor válaszd az 1.4es 16 szelepes motorral, nagyon is repítené a kis karosszériát a 98 lovas motor. Vw golf 2 és golf 3 felejtős, nem beszélve hogy sokan hülyegyerek autóként használták/használják. Ha több pénzed van akkor nézd meg a Honda Jazzt. Egy kisautó ami olyan mint egy egyterű, van benne hely bőven. Esetleg Toyota Corolla e120 (2002 és 2007 között volt gyártva) amit érdemes megnézni.
2021. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as válaszoló vagyok. A régi Swiftet felejtsd el, helyette ottvan a 2005től gyártott vasaló Swift. Szebb is, modernebb is és erősebb is (92 pacis). Itt a full fapad felszereltség nem olyan mint a régiben mert ebben alapból volt légzsák. Korrózióvédelme is sokat javult az elődmodellhez képest, motorikusan is sokat fejlődött és ez már nem azokon a 13 colos virsligumikon gurul. Műszakilag már nem annyira agyonüthtetetlen mint az elődje. Ha a keret megengedi akkor érdemes lenne megnézni a hahun, árban 5 6 kilótól indulnak felfelé.
2021. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!