Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidegindításnál miért kell...

Hidegindításnál miért kell gázt adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy golf 3 1.4 AEX. Hidegebb időbe, leginkább reggel rajt kell hagynom a gázon a lábam kb egy fél percig mire beáll rendesen az alapjárat. Eddig ingadozott mert a fékrásegítőtől megy egy cső a szívósorra amin van két kis lyuk ahol fars levegőt szívott, megnéztem azokon van gyárilag kupak, szereztem rá azóta stabilan 800 az alapjárat viszont ha beindítom és nem adok gázt leesik olyan 400ra egyből és leáll. Fojtószelepház ki lett tisztítva melegen hibátlanul indul és egyből stabil 800, viszont ha már jobban kihűl pl miután mentem vele rá pár órára akkor is fenn áll a hiba csak nem ennyire vészesen. Valakinek esetleg ötlete, hogy merrefele keressem a hibát?

2021. febr. 3. 12:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#6 igen magasabb is volt az alapjárat olyan 1000-1100 körül mert azt egyből a szívósorra szívta ami a fojtószelepház alatt van. Be lett dugózva (mert gyárilag is úgy van elvileg) azóta hibátlan az alapjárat, csak reggelenként így indul.
2021. febr. 3. 13:04
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha falsot szív nem feltétlen kezd el pörögni.
2021. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!