Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Történt valami ST22Lacikával,...

Történt valami ST22Lacikával, vagy miért változott meg?

Figyelt kérdés

Sose voltam rajongója, mert mindig is elég egyszerű és beképzelt embernek tartottam, de régen azért néha végig tudtam nézni a videóit, ha érdekes helyen járt.

Újabban viszont elképesztően beképzelt lett. Egyfolytában magát dicséri és nyugatot szidja, a vele egyet nem értő kommentelőket nagyon beképzelt stílusban kiosztja: szinte mindenkinek azt írta, hogy próbálja értelmezni, amit mondott, vagy tanuljon történelmet:D

Valljuk be, azért nem kis arrogancia kell ahhoz, hogy egy vezetésen kívül semmihez sem értő kamionoson ilyeneket írjon.


Nem tudom, ez a népszerűsége miatt van-e, mert talán tényleg elhitte, hogy ő valaki, hiszen a maga szintjén, a nem túl értelmes emberek között borzasztóan népszerű. Ezt nem sértésnek szánom, de elnézve a kommenteket a videói alatt..hát nem épp az értelmiség rajong érte.



2021. okt. 26. 05:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg én is észrevettem,


Meg rohamosan öregszik, vagy nemtom mi van vele!

2021. okt. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
89%

Sajnos igen. Régen szerettem a videóit nézni, oké hogy akkor is megvolt nála ez a beképzelt stílus de szerintem az még belefért az egészséges keretek közé. Én azt látom mióta vállalkozó lett, és vannak emberei, meg a házát csinálja, meg elvan a kertjével, meg beszél mindenről hogy semmi sem jó, csak az amit Ő annak gondol, meg szid mindenkit aki nem úgy gondolkodik ahogyan neki tetszik....


Valóban picit elszállt magtól, pedig sajnálom mert bírtam a stílusát felnéztem rá ahogyan beszélt a múltjáról hogy mekkora gödörből mászott ki mert ki akart mászni és tett is érte amit becsülök benne, tehát a tipikus hülye gyerek korszakát eltudta hagyni. De sajnos a dicsőség is fejbe vágta mert jól megy neki a YT meg a cége meg minden és emiatt azért kapott egy hatalmas ego löketett ami rosszabbik irányba sodorja. Sajnálom hogy ilyen lett, de ha vissza esik a nézettségi statisztikája (mert visszafog) akkor remélem észreveszi majd magát és visszavesz egy kicsit.

2021. okt. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
47%

Mennyi autója van,

Jól fizeti a sofőröket?


Bocs a bekérdezésért kérdező!

2021. okt. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

2/2


ha ezt így folytatja, lehet, h nézőket veszít. egyre többen kritizálják (még más kamionosok is), a dislike-ok száma is nő, de ő tudja.


"meg beszél mindenről hogy semmi sem jó"


engem az idegesít rohadtul, h kijár Angliába meg nyugatra dolgozni, szépen csendben teszi a dolgát, aztán hazajön, és videókban fröcsögve szidja a nyugatot.

majd amikor ezt felvetik neki, próbál maszatalni, h "csak mert szerinte nem szent a nyugat, azért támadják" blabla. miközben senki nem állította, h ne lennének nyugaton problémák, csak van különbség a kulturált kritika, meg aközött, hogy fröcsögve szidjuk azokat az országokat titokban, ahol dolgozunk.


de olyan is volt, h azért hisztizett, mert le kellett takarítani a platóról a szemetet.


tényleg nem tudom, mi baja lett, kicsit mintha agyára ment volt a youtuberkedés és kamionozás.

2021. okt. 26. 05:56
 5/41 A kérdező kommentje:
*maszatolni
2021. okt. 26. 06:03
 6/41 anonim ***** válasza:
12%
Neked biztos jobban megy.
2021. okt. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
64%
A gyógyszerre piálás hosszútávon leépüléshez vezet.
2021. okt. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
13%
Piás a csávó?
2021. okt. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
15%
Provokatívabb kérdést ki sem írhattál volna. Majd ha hasonló dolgokat elérsz az életben, akkor kritizálhatod. De gondolom még a tizedét sem tetted le az asztalra, csak az arcod nagy...
2021. okt. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
17%

Neked mid van eddig kérdező?



Az emberség, és tisztelet már nagyon kevés a mai világban!

2021. okt. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!