Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme volt lefotózni a...

Mi értelme volt lefotózni a kocsim a parkolóba?

Figyelt kérdés

Egy Audi állt mellém és lefotózott, láttam a vakut. Nem láthatott a manus mert fekete maszkba meg kabátba ültem amikor vakuzott előre hajoltam akkor láttam a szemét és megijedt.


Ha azért fotózott le mert megörökíti ki állt mellette és karcolás lesz a kocsin engem vesz elő. Nekem tiszta karc az autóm mert elöző tulaj egy nemdohányzó hölgy volt, de olcsó volt a kocsi és csak kuplungot kellett cserélni.


Na ha bevádol, de mondjuk utánam jönnek az orkok oda parkolni majd meghúzzák és elmennek akkor azt én hogyan bizonyítom, mert a fedélzeti kamerám 1 órát rögzít ha hazaérek addigra törli és HA jönnek a zsaruk akkor nem tudom bizonyítani, hogy nem én voltam, a kocsim karcos , innentől nehéz kimagyarázni.


Másik, hogy tetszettem neki , de azt kétlem. Harmadik, hogy tetszik a rendszám, de az sem egyedi : PNR-...



2021. febr. 28. 17:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Seat Alhambra vasfelnikkel amik rozsdásak , osztrák rendszámos volt az autó korábban. Amúgy kettővel mellettem állt egy Sharan 2.8 vr6 piros 17-es felnikkel, azt nem fotózta le.


Megkérdeztem amúgy amikor jött vissza, letagadta, " mikor fotóztam le? én? én nem " mondtam akkor gyere megnézzük a fedélzeti kamerát. " nincs időm, bocsi haza kell érnem 20:00-ig " beszállt és elment.. pedig érdekelt.

2021. febr. 28. 19:19
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
De mit rugózol ennyit rajta?
2021. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekel, hogy milyen fedélzeti kamera az ami csak egy órát rögzít...
2021. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
yi dash cam 16gb kártyával 60fps-el. :)
2021. febr. 28. 20:37
 15/20 anonim ***** válasza:
55%
Meg volt az esti mese ma is
2021. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%
Sosem értettem, hogyan lehet valakinek annyira unalmas és szar élete, hogy még egy ennyire unalmas és szar sztorit is ki kell találnia ahhoz, hogy úgy érezze történt valami... gáz.
2021. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha tényleg komolyan így érzel, akkor nézesd meg magad valami orvossal.

Amennyiben csak unalomból irkálsz, akkor valóban kereshetnél valami értelmesebb sztorit is.

2021. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de igaz, megtörtént ez, tényleg rákérdeztem, valóban lefotózta. Rákérdeztem itt, hogy valaki tapasztalt -e már ilyet. Saját döntésed az, hogy mit hiszel valósnak és mit nem. Abban igazad van, hogy a covid óta unalmasabb lett az életem és ezáltal apróságokon is gondolkodok és jelentéktelen eseményekre is felfigyelek.
2021. febr. 28. 22:59
 19/20 anonim ***** válasza:
75%

Lehet h. csak üzenete v. hivasa volt

Valamelyik telefonnál lehet beállitani hogy a vaku villanjon olyankor

Mert ha tényleg titokba le akart volna fotózni akkor nem hiszem hogy bekapcsolva hagyja a vakut...ha csak nem annyira szerencsétlen mint egy haverom aki le akarta fotózni egy nő seggét közelről, és bekapcsolva felejtette a vakut :D

2021. márc. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőt össze kellen hozni azokkal a fazonokkal, akik rendszeresen érdeklődnek itt a gyakorin, hogy hol és mikor lehet idegen autókat fotózni?


Jöjjenek össze, és vitassák meg ezt a "borzasztóan izgalmas" kérdést.

Ha más módon nem tudnak dönteni, pofozzák le egymást.

Aki állva marad, annak van igaza. :D

2021. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!