Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek? Itt vagyok a...

Mit tegyek? Itt vagyok a pusztaságba nem tudok segítséget kérni. Nincs a kártyámon pénz hogy hívjak egy autómentőt. Ha emailt írok egy autómentőnek eltelik 2 óra mire reagálnak ha reagálnak.....

Figyelt kérdés

Egy cigánytól megvettem egy 400-as 4 ütemű robogót tökéletes állapotban. Tényleg szép állapotban van, motorikusan is jó. Pöcc röff indul. Papírjával adásvételivel adta.


Hazafele tartottam amikor hívott az eladó azzal kapcsolatban hogy a 10 éves gyereke a tudta nélkül kb: 100 ml vagy több domestost (töményt beleöntött) a 4t olaj közé. Az olaj mennyiség kb 5-8 dl közé tehető. Az eladó nem is tudott róla a 10 éves fia nyőgte ki az apjának hogy mit tett de addigra mentem vele minimum 5 km-et. Persze az apja elvileg a fiát jól elverte.... Természetesen az apát nem hibáztatom illetve egy 10 éves gyereket sem lehet felelősségre vonni mivel egy 10 éves gyerek azt se tudja mit cselekszik. Jelenleg kb 5 km tettem meg idáig nincsen probléma. Viszont ott vagyok ahol a madár se jár. Se egy kocsi, se egy motoros se senki. Mobilnetem van viszont ismerőseim nem érnek rá. Küldtem emailt automentőknek de csesznek válaszolni. A kártyámon meg nincsen fedezet. Most jó nagy sz rban vagyok. A kérdésem az volna felétek, hogy szerintetek így érdemes tovább haladni? (Hülye kérdés, ha érdemes ha nem muszáj lesz)... Vagy tönkre vágja a motrot?


Idáig még nem jelentkezett a probléma.

Vagy ha ennyi domestos benne van akkor még nincsen probléma hazáig?



Hülye voltam hogy amikor a cigány hívott mondhattam volna neki hogy hívjon nekem egy autómentőt mert nincs pénz a kártyámon. De sajnos megfeledkeztem róla. Viszont elmondta hogy ha probléma lesz a motorral, kártalanít (megjavítatja)....


Szerintetek ennyi anyagtól milyen kárt okozhat a motornak?


A rasszizmust kiméljétek, nem a származáson van a legnagyobb hangsúly. Senki nem jár erre. Jelenleg az se tudom hol vagyok. Írtam az ismerősnek, hogy hívjon automentőt, de pontos kordinátát kér az autómentő, amit nem tudok mert nincs telepítve térkép. Letölteni meg nem tudok mert nem sok a netem.


Mi legyen? Ennyi domestostól lesz baja vagy nem?


Hozzértő szakik írjatok!



2021. márc. 2. 15:44
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Akkor muszáj lesz vele mennem, azért írhatnának motorszerelők is.
2021. márc. 2. 16:01
 12/33 anonim ***** válasza:
61%

Előbb még 10km volt :D

Egy kis edzés sosem árt :P


Utólag is ki lehet fizetni az autómentőt, csak mondom: rohadt drága.

Én vagy hazatolnám vagy beindítanám és hazamennék vele.

2021. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
61%
Felnőtt ember feltöltőkártyát használ?? Vagy 10 éves vagy?
2021. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Kb 10-15 km. Pontosan nem tudom. De ennyit kellene kb megtennem.



Lehet hogy utólag is ki lehet fizetni, de mégis miből? Elment a pénzem.


Haza tolni 120 kg motrot 10-15 km - en keresztül biztos nem fogok.


Ha beindítom és haza megyek vele így, akkor a hengert szétmarja ennyitől? Vagy megfog állni?

2021. márc. 2. 16:06
 15/33 anonim ***** válasza:
76%

10 km az tulajdonképpen nem olyan sok. Én gyalogoltam már annyit, többször is... Most oké hogy egy nagy dögöt kell tolnod közben, de pár pihenővel megoldható.


Aztán, szerinted miért öntötte a domestost a cigánykölyök a motorba? Ezek ilyenek pusztán azért hogy kibasszon veled. Hidd el, megvan azoknak a mocskoknak a magukhoz való eszük, hogy vágjanak át, csak azért mert magyar vagy.

2021. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
#13 Mi a gondod a feltöltőkártyával? Nekem 41 évesen tökéletesen kielégíti az igényemet. Tudod nem mindenki teheti meg hogy előfizetése legyen. Gondolom 17 éves vagy és itt osztod az észt. Dolgozni meg luxus, anyu apu eltartsa a v.lagad.
2021. márc. 2. 16:08
 17/33 A kérdező kommentje:

#15 Gondolom egy 10 éves az se tudja mi az a domestos, mire használják.


Szóval nem sok a netem. Újra felteszem a kérdést! Lesz baja vagy nem?

2021. márc. 2. 16:09
 18/33 anonim ***** válasza:
74%
Nem, 30 éves vagyok, dolgozom, van rendszeres jövedelmem, de már gyerekkoromban is bíztak bennem a szüleim, úgyhogy az első telefonom is számlás volt. Pont azért jó mert nem kerülsz ilyen banális helyzetekbe.
2021. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz érdemi választ adni felesleg ide írkálni és fotelból osztani az észt.
2021. márc. 2. 16:11
 20/33 anonim ***** válasza:
81%

Minek írsz kisregényt autómentőkről akkor?

Ismerősődnek elküldöd az eladó számát, hogy jöjjön érted.


Én be nem indítanám úgy hogy 1 deci domestos van 5-8 deci olajban.

De úgyis megjavítja az eladó, azt írod... akkor meg?

2021. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!