Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanuló motorosnak milyen...

Tanuló motorosnak milyen ajándékot vennétek vagy úgy általában annak aki motorozik?

Figyelt kérdés

Barátom most csinálja az A korlátlant és gondoltam meglepem valamivel majd. Viszont mivel engem nem érdekel különösebben a motorozás és nem is fog így nehéz eldönteni mi lenne praktikus vagy érdekes vagy minek örülhetne.

Nyílván bukósisak, dzseki, gerincprotektor, kesztyű stb alap dolgok már megvannak.

Lehetőleg olyanok válaszoljanak akik otthon vannak a témában vagy motoroznak maguk is.

Ötletek?



2021. márc. 12. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

ne vegyél védőfelszerelést, mert azt fel kell próbálni

ajándékutalvány egy motors boltba? Esetleg túristakönyv és tervezhettek motoros utakat.

2021. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Figyeld meg, hogyan szokta mosni a motorját, és néha te is megcsinálhatod neki, esetleg megtisztíthatod a felszereléseit (de vigyázz, csak úgy csináld, ahogy szabad, nehogy töknretedd!).


Nem kell feltétlen értékes ajándék, ezeket értékelni fogja, hidd el:)

2021. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sisak, kesztyű, ruházat, csizma, semmiképp, ezeket neki kell felpróbálni. De szerintem egy navigációval nem nagyon tudsz mellé lőni.
2021. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Egy vezetéstechnikai tréninget vennék neki, mivel számítana, hogy ne legyen semmi baja az úton.
2021. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól mennyit szánsz rá.

Egy vezetéstechnikai tréning tényleg jó ötlet, de ahhoz előbb kell a jogsi. :)

De miért akarsz mindenáron a motorozásra rámozdulni? Más, közös dolgaitok nincsenek?

2021. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajándék utalvány a legjobb.
2021. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is levásárolható utalvány vagy vezetéstechnikai tréning. Én utóbbit ajándékoznám.
2021. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!