Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okozhatja kettőstömegű lendker...

Okozhatja kettőstömegű lendkerék hibája ezt a jelenséget ?

Figyelt kérdés
1.9 tdi 130le, kérem csak tényleg az írjon akinek fogalma van, az autón sima hangtompito nélküli visszavágott kipufogó van, eleve öblös hangú, mióta megvettem sokszor van úgy hogy dadog a kipufogó, kB úgy mintha a vezermű tengely kopott volna, vagy nem lenne megfelelő a befecskendezés, De : az egyik injektor megadta magát anno így ki lett cserélve az egész sor! Tökéletes számokat mutat, vezermutengely nem kopott, szép állapotú! Hidrotőke? De alapjáraton a motorterből nem hallatszik, csak ha gázt adok akkor kerepel egy picit valami, a lendkerék pedig bizonyítottan rossz, remegteti az egész autót, nem lehet hogy az zavar be? A kipufogót dadogtatja illetve a pici kerepeles azért lehet mert a kuplung amúgy is a főtengelyen van és az lehet a ludas? Ez csak az én okfejtesem.. Mivel vezermutengely ok, injektorok ok, olaj friss, 100.000km van az autóban, hozzatennem hogy nem mindig csinálja, csak mikor olyanja van, maga az autó remegés is van mikor jobban ráz, van mikor kevésbé.. Valami ötlet? Koszonom

2021. márc. 12. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hacsak nem rezegteti annyira a kipufogót nem hinném, hogy a lendkeréknek köze lenne hozzá. Azt pedig nem tudom elképzelni, hogy a lendkeréknek köze lenne ehhez.
2021. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Motortarto bak
2021. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Motortarto bak? Hmm igen az egyik picit kivan már... Esetleg a kettő együttese?


Ráz a kettőstömegű+motor+bak sem a legjobb

2021. márc. 12. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!