Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapestiek Automata vagy...

Budapestiek Automata vagy Manuális váltós autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Én vidékről jöttem fel egy e46-os 3-as BMW-vel ami manuális, és már a tököm kivan a váltogatásokkal 3km alatt 10-15x kell váltanom vidéken 3-4x volt ilyen.


Ha fontos dolgom van és mennem kell akkor meg dúgózni kell és kuplung 1, kuplng üres, vársz, kuplung 1, gáz, fék kulpung üres játékot kell játszani.


Vidéken jó a manuális mert nem válogatsz annyit, de városban.. a sok megállással és elindulással, dugóval agyrém.



De ennek ellenére sok új suzukit látok a parkolóban kézi váltóval és fogom a fejem, hogy városba kézi váltóval autót venni...



2021. márc. 19. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
én nem javaslom az autmatát, rohadt drága, még egy váltó olaj csere is kétszerese, alkatrész is kevesebb. Plusz előzésnél nem akkor vált amikor te akarod. Plusz ha megdögkik az aksi nem lehet betolni, vontatni se nagyon inkbb trailer ami egy vagyon. Nem éri meg. Ha nem akarsz váltani akkor elektromos ajutó.
2021. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért ne akkor váltana? Ki kell tapasztalni ugyan, de ha jobban lenyomod előzés előtt (ami evidens), akkor visszavált, +az összes automata autóban (legalábbis a legtöbben) van szekvenciális mód is, újabban már kormányváltóval.
2021. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De megindokolni nem tudod.
2021. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Budapesti de olyan varosban elek ahol legalabb akkora a forgalom mint Budaesten es itt mindenki automataval jar.

Magyarorszagon meg altlanossagban Europaban meg mindig a manualis a legelterjedtebb.

En is automatat vezetek mert sokkal kenyelmesebb, nem is vennek manualisat, esetleg akkor ha hobbiautorol lenne szo.

2021. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszok, fossá röhögtem magam...


Amúgy a kérdésre visszakanyarodva, nekem vidéki faluban is kényelmesebb az automata...


11.


Én vettem a kocsihoz egy power bankot amin van 2 csipesz, egyszer már le is merült míg melóban vtam, betudtam vele indítani a kocsit... mindig ott van az anyós ülés alatt, időnként megnézem, hogy van e benne töltés, ha nincs, simán feltöltöm mint egy telefont.


Egyéb probléma az automatákkal?

2021. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!