Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy használjátok a fűtés/hűté...

Hogy használjátok a fűtés/hűtést? Mikor kapcsoljátok be és mire állítjátok?

Figyelt kérdés
Inkább kívülről szívatjátok be a levegőt vagy a belső keringetést preferáljátok?
2021. márc. 31. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a hőfok télen-nyáron 22°C-on van. A fűtést nem kell kapcsolni, teszi a dolgát.

A klímát már szoktam kapcsolgatni. Ha meleg van, megy, ezen nem spórolok. De megérkezés előtt pár perccel lekapcsolom, hogy ne kondenzvízben poshadjon az elpárologtató.

Nagyjából ennyi, nálam az állítgatás. Külső/belső beszívást nem szoktam állítgatni, hagyom automatán.

2021. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Általában melegre szoktam állitani
2021. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Klíma nics.

Fűtéscsapot kicseréltem egy kézire amit a motortérben tavasszal elzárok, ősszel kinyitok :D


Bent meg csak a beáramló levegővel szabályzom a hőmérsékletet, ennyi.

2021. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha úgy érzem fűteni kell fűtök, ha úgy érzem hűteni kell hűtők.
2021. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy a kettes, kb. én is úgy, beállítom 22 fokra és a gép teszi a dolgát, nekem annyiban kényelmesebb, hogy a klímát automatikusan tudja kapcsolni, nem megy állandóan.

Van hogy lehúzott ablakkal megyek, mert szeretem a szelet.

Ha meg sertéstelep mellett megyek el, ott azért belső keringetésre kapcsolom, mielőtt megtörténne a tragédia. :D

2021. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A manuális klímás mindig pirosra van tekerve télen, aztán ahogy melegszik a motor, jön is a meleg. Persze most mindjárt jönnek, és halálra ítélnek, mert ezzel szétkoptatom teljesen a motort, ugyanis 350 méterrel kell így többet megtennem, amíg eléri az olaj a 90 fokot.
2021. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!