Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tetszik az új Dacia sandero,...

Tetszik az új Dacia sandero, viszont ezek az 1l-es három hengeres turbós motorok mennyire megbízhatóak? Hosszú távra tervezek, egy húsz éves 1.9 sdi-t cserélnék le. Havi 1000-1500 kmt megyek, elég sokat rövid távon.

Figyelt kérdés
Egy "igásló" kell nekem, egyszerűség híve vagyok,de azért szeretném ha egy kis dinamika is lenne benne, és biztonságos autó legyen.
2021. ápr. 1. 19:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Meg azon is gondolkodom hogy éri meg jobban. Van 4 millióm rá, ezért vagy veszek egy turbó nélkülit jobb felszereléssel ( légkondi, tolatókamera, könyöktámasz stb, vagy egy alapfelszeretsègü turbóst. Vagy elviszem meg az sdi-t egy műszakira és lesz két évem még gyűjteni rá.
2021. ápr. 3. 11:48
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen felfogással jobb is... A turbó az autóipar egyik legjobb márkája, de neked neeem kell...
2021. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mi a gondod a felfogásommal ?
2021. ápr. 3. 16:19
 14/16 anonim ***** válasza:
A Dacia Sandero turbó essential klímával 4 229 000. Szerintem ez megéri. Vagy ott van a Swift az ugyanennyi és abban alapból erős szívó motor van. 1,2 90le. De a swift kisebb autó...
2021. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, a Swift kilőve sokat járunk kirándulni sokszor föld, murvás úton megyünk és ott a suvnak nagy hasznát venném. A Suzuki hamar fent akadna. A golfom alváza is már leèert jópárszor. Én is azt a daciat néztem, csak arra még gyűjteni kell. Hitel kizárt. Viszont a műszakim egy hónap múlva lejár. Úgyhogy lehet még két évig bírom a golfal, és akkor egy jobban felszerelt Dacia jöhet ,még marad is kis tartalék.
2021. ápr. 3. 20:22
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a Dacia Duster is 4,3 klímával a turbó motorral. Szerintem ilyen helyzetben megérné a hitel is. Alig kéne hozzá tenni.
2021. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!