Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak szerintem néz ki undorító...

Csak szerintem néz ki undorítóan a kerékdőlés,azaz mikor egy tuning autónak "kifelé dőlnek a kerekei"?

Figyelt kérdés

Szeretem az autókat,de főleg a gyári állapot fog meg,és minden autób#zi oldalon agyon istenítik ezt az eltúlzott tuning irányzatot,porig ültetés,kerék bent van a kerékjárati ív alatt,döntött kerekek stb.. Velem van a baj,hogy annak ellenére,hogy imádom az autókat,ezektől falra mászok? Az alapból laposra gyártott autók,mint pl.Lamborghini,úgy néznek ki jól,és nincs a kerék bent a kerékjárati ívben,full aránytalan. A Döntött kerék (nem a versenyzésben használt enyhe kerékdőlésre gondolok,ahol funkcionális) hanem láttam pl. Bmw-t döntött HÁTSÓ kerekekkel😂😂

Tapadás szempontjából biztos tuti hogy egy bicikligumi vastagságú felület éri a flasztert a gumiból,el sem tudom képzelni meddig tarthat egy gumi egy ilyen csodán. Még ha az első kerekek lettek volna döntve kanyarodás miatt mert "driftautó" azt mondom OK de így. Értelmetlen,de legalább ocsmány is. Van még valaki aki így van ezzel,vagy csak le leszek oltva,hogy a tuning meg a porigültetés, meg a kerékdőlés, meg a gumin túllógó kályhacsővég formájú felni az isten?😂😂



2021. ápr. 4. 00:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Egyébként a rat style határozottan kevésbé ellenszenves xD

Inkább az autóscsoportokban a hülyegyerekek miatt b*sztam fel magam,hogy nem fejtheted ki,hogy neked ez nem tetszik (kultúráltan,nem bunkó módon) mert akkor egyből biciklivel vagy Bkv val jársz,meg azt sem tudod mi az az autó,és a kis csicska "soldier" kerékdöntés meg bumfordituning szopók egyből betámadnak,nekiállnak oltani. Es igen,mikor a kerék be van nyomva a kerékjárati ívbe,szintén csúnya,a másik kedvenc meg mikor elsősorban sedan hondákon le van vágva a hátsó lökhárító és csak "a fél segge" van meg az autónak. Gyárilag egyik patinás autógyártó,sőt "gyári" tuningcég,mint pl. Brabus nem gyárt ilyeneket,nem véletlen.És akkor az ízlésficamos jancsik meg elhiszik...

Ezt ki kellett írnom magamból,megmondom őszintén r0hadt jól esett😂😂

2021. ápr. 4. 14:48
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
DE jó, kipanaszkodtad magad, most szépen kiléphetsz a tuning autós csoportokból, sőt tuning találkozóra se kell járnod, és nem húzod fel magad többet.
2021. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Beviz Elek ***** válasza:
27%

Ha nem tetszik akkor miért foglalkozol a témával, miért írogatsz oda? Én sem kezdek Kiszel Tündés posztokat keresni hogy odaírhassak alá.


A hozzászólásod végéből látszik hogy milyen kultúráltan írhattad.

2021. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nem tuning csoportos hanem "autós" csoportok,az autók/autózás szeretete nem egyenlő a tuningbuzériával szerintem xD

Amúgy tényleg normálisan írtam,erre jött a lekezelő gúnyolódás a tunerjóskák részéről,ezen húztam fel magam :D

2021. ápr. 5. 02:20
 15/23 A kérdező kommentje:

Egyébként tudom "szeretni és tisztelni" a tuningot,de leginkább a teljesítményorientált részét,motor fékek futómű stb..mikor erősebbe,gyorsabbá,agilisabbá teszik az autóikat,de az optikai része legalábbis ez a számomra eltúlzott mérték nagyon nem jön be,persze egy szolid spoiler ízléses ültetés,szép alufelni még be is jön,csak szerintem a legtöbb "autób*zi" által komált tuning már túlzás. Meg még amit sosem értettem,miért szedik le a márkajelzéseket az audikról vw-k ről,mikor a szép króm jel pont hogy jól mutat,illetve ha szeretsz egy márkát,annak miért tünteted el a jelét a kocsidról. Mondjuk ezt inkább csak nem értem,nem is tetszik,de nem annyira nagy dolog :D

Akkor fel voltam cukkolódva,az előbb említett dolgok miatt,de most már inkább csak szeretném megfejteni,hogy ezek a dolgok miért "menőek" olyan sok autórajongó szerint.

2021. ápr. 5. 03:04
 16/23 anonim válasza:
Alapjárat nevű autós oldal pont ma hozott le egy cikket róla, pontosabban a VIP stílusról, nézz rá a kommentekre a Facebookon, és látni fogod, hogy átlagban hogy viszonyulnak hozzá az emberek:D;)
2021. ápr. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
#1 voltam
2021. ápr. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Okes,meglesz😃
2021. ápr. 5. 03:16
 19/23 anonim ***** válasza:

#15: Azért szedik le, mert "clean", ez is egy stílus. Neked tetszik a króm jelvény, másoknak nem. Ad egy sokkal tisztább, egységesebb képet. Apróság, elsőre meg sem biztos tudod mondani miért más, de mégis jobb ránézni. Ennyi.

Egyébként a fő probléma ott van, hogy te igazából úgy akarod ezt az egészet bekategorizálni, hogy ami neked tetszik az jó, minden más meg hülyeség. Ha ennek olyan formában adsz hangot, ahogy itt, akkor nem kell csodálkozni, hogy belédállnak mindenhol, nem a rendszerben lesz a hiba

2021. ápr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem olyan formában adok hangot neki,az utolsókon kívül a válaszaim,és a kérdés azért volt ilyen,mert felhúztak azzal,hogy leoltottak,mikor kifejeztem elsősorban a döntött kerekekre,meg a túlzott ültetésre hogy SZERINTEM csúnya,meg a döntött kerék értelmetlen.(ami mondjuk tény,hogy fizikailag semmit nem tesz hozzá az autó menettulajdonságaihoz legalábbis abban a formában és mértékben ahogy ott a postban volt,ez nem szubjektív dolog,hanem fizika) és ezért primitív stílusban nekemesett egypár NFS jozef,főleg olyanokkal dobálóztak hogy én milyen buta vagyok,mikor egy mondatot nem tudtak normálisan leírni. "Hülye vagy mint a segem" egy g-vel,és társai.😅😂
2021. ápr. 6. 04:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!