Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak szerintem néz ki undorító...

Csak szerintem néz ki undorítóan a kerékdőlés,azaz mikor egy tuning autónak "kifelé dőlnek a kerekei"?

Figyelt kérdés

Szeretem az autókat,de főleg a gyári állapot fog meg,és minden autób#zi oldalon agyon istenítik ezt az eltúlzott tuning irányzatot,porig ültetés,kerék bent van a kerékjárati ív alatt,döntött kerekek stb.. Velem van a baj,hogy annak ellenére,hogy imádom az autókat,ezektől falra mászok? Az alapból laposra gyártott autók,mint pl.Lamborghini,úgy néznek ki jól,és nincs a kerék bent a kerékjárati ívben,full aránytalan. A Döntött kerék (nem a versenyzésben használt enyhe kerékdőlésre gondolok,ahol funkcionális) hanem láttam pl. Bmw-t döntött HÁTSÓ kerekekkel😂😂

Tapadás szempontjából biztos tuti hogy egy bicikligumi vastagságú felület éri a flasztert a gumiból,el sem tudom képzelni meddig tarthat egy gumi egy ilyen csodán. Még ha az első kerekek lettek volna döntve kanyarodás miatt mert "driftautó" azt mondom OK de így. Értelmetlen,de legalább ocsmány is. Van még valaki aki így van ezzel,vagy csak le leszek oltva,hogy a tuning meg a porigültetés, meg a kerékdőlés, meg a gumin túllógó kályhacsővég formájú felni az isten?😂😂



2021. ápr. 4. 00:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Azért te sem vagy észlény, ha megpróbálod ezt a kerékdőlést fizikai oldalról megközelíteni... Ahogy a rat, vagy a clean, vagy az airride sem arról szól, hogy fizikai tulajdonságait javítja az autóban menet közben. A tuning nagy része nem erről szól... De ugyan olyan dolog, mint hogy egy szülőnek sem magyarázod el, hogy ronda a gyereke szerinted, mert nem azért csinálja, hogy neked tetszen.
2021. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Jó,lényeg te a tunerjózsik pártját fogod,nem én álltam beléjük,és nem voltam bunkó,de ha nem hiszed el,az nem az én bajom. Lényeg,akikről beszéltem az autózás császárának érzik magukat,engem meg le bkvsoztak stb... Ezért közelítettem meg fizikai oldalról,mikor oltottak,hogy tuti biciklivel járok stb..azokat a döntött kerekű csodákat lehet a biciklimmel megkúpolnám 100m-ig a jó kis tapadásukat figyelembe véve. Mindegyik akkora lovon ült mintha ő lenne Walter Röhl,meg épített pályaautó lenne a kókány civicje. De au Audi mérnökei sem döntötték a quattro kerekeit mikor rallylegenda verdát alkottak,mert ők is hülyék voltak MINT A SEGEM 444!!!

Ameddig nem láttad azokon az oldalakon milyen szint ment a véleményem megfogalmazása után,ami akkor még nem volt pökhendi hangvételű,addig úgysem fogod elhinni.

2021. ápr. 6. 16:41
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem a tunerjózsik pártját fogom, hanem a minőségi tuningét. De még mindig nem látod mi a baj azzal amit művelsz, szóval felesleges magyarázni. Ne írkálj olyan helyekre ahol csak negatív tudsz lenni és provokálsz, és gond letudva. Te sem idegesíted feleslegesen magad
2021. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!