Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dodge Intrepid, neon, caravan...

Dodge Intrepid, neon, caravan első autónak?

Figyelt kérdés

Hali! 22 éves vagyok és az első autómon gondolkodom...

Ilyen 2002-2004 körüli évjárat ezekből, viszonylag alacsonyabb kilóméteróra állással (100,000-200,000 km) jók lehetnek?


Tudom, hogy nagyon nem ezeket az autókat szokás ajánlani, de alapvetően a motorjaik nagyon nagy távokat bírnak (én rengeteget autópályáznék), a többi része meg faék egyszerű az egész autónak, tudom...


Nincsenek nagy igényeim.


Ennyi pénzért azt szeretném, ha minél tovább tudnám használni nagy távokon (heti 500-600 km).


Mit gondoltok?


Mik a fő hátulütők?



2021. ápr. 9. 19:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valami ritka, még nem feltétlenül értékes.
2021. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#11. Értem, de ez az alkatrészekre akkor miért nem vonatkozik?


Ha annyi van egy autóból mint a szemét, akkor az alkatrészeiből is annyi van...


Ha az autó nem lesz drága azért mert ritka (mert külföldön gyakori), akkor az alkatrészeinek sem kéne kifejezetten drágának lennie azért mert ritkák... Főleg hogy az alkatrészeket, ha macerás is, biztosan kevésbé macerás ide rendelni az Egyesült Államokból, mint az egész autót. Az autó mégis olcsó annak ellenére, hogy az EU-ban ritka...

Nekem ez így paradoxon.

2021. ápr. 9. 20:22
 13/22 A kérdező kommentje:

Valamint ha külföldön olcsó az alkatrész, akkor ma, ebben a globalizálódott világban itt is csak annyival lehet drágább amennyi a szállításának a költsége.

Meg esetleg vám, de ugye arra nem olyan nagy az esély...

2021. ápr. 9. 20:23
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem nagy az esély vámra egy USA-ból rendelt termékre?

Akkor nem sokszor rendeltél még onnan.

Egyébként még vámmal, áfával rendelve is jó árban lehet, csak várd ki azt a 2-3 hetet, míg megkapod.

2021. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Azért olcsó, mert szabadulni akarnak tőlük a tulajok, mert: szar az alkatrészellátás Európában, nincs belőlük bontott sem. Mi ezen a paradoxon???
2021. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Azért olcsók mert már nem tudják fenn tartani.

Ezt érted??

2021. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Semmi nem akadályoz meg, hogy kintről rendelj hozzá alkatrészt. Csak győzd kivárni, hogy ideérjen. Plusz vám és áfa, aztán kész is a drága alkatrész. Esetleg ha hiába stimmel a cikkszám mégse jó az alkatrész akkor mire visszaküldöd és cserélik az is idő.

Ha ilyen autót szeretnél és nem zavar az ilyes fajta macera akkor hajrá. Neonból hahun van 3, az Intrepidből 1, a Caravant nem néztem, de gyanítom 20 évesen nem egy kisbusszal akarsz közlekedni.

2021. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Sokszor rendeltem az Egyesült Államokból, zenei albumot, videojátékokat, meg ruhát is...

Évente 5-10 alkalommal legalább rendelek, már negyedik éve.

Egyszer sem vámolták meg a csomagom...

2021. ápr. 9. 20:34
 19/22 A kérdező kommentje:

1890 kilós kombi hol kisbusz?

És mi a baj a kisbusszal amúgy is?

Hol van az megírva, hogy csak 40 évesen lehet olyat vezetni?


A kicsi, “cuki”, elektromos és városi Honda E pontosan ugyanilyen súllyal rendelkezik.


Egy Wagon R+ 1500 KG.


Egy tényleges kisbusz, mondjuk egy Primastar az 3000 Kg.

2021. ápr. 9. 20:42
 20/22 anonim ***** válasza:
55%

Dodge Caravan


[link]


Akárhogy nézem ez nem kombi, hanem 7-9 személyes jármű. És nem a súlytól lesz valami kisbusz.


A Wagon R+ meg kb. 975 kilóval büszkélkedhet.

2021. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!