Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dodge Intrepid, neon, caravan...

Dodge Intrepid, neon, caravan első autónak?

Figyelt kérdés

Hali! 22 éves vagyok és az első autómon gondolkodom...

Ilyen 2002-2004 körüli évjárat ezekből, viszonylag alacsonyabb kilóméteróra állással (100,000-200,000 km) jók lehetnek?


Tudom, hogy nagyon nem ezeket az autókat szokás ajánlani, de alapvetően a motorjaik nagyon nagy távokat bírnak (én rengeteget autópályáznék), a többi része meg faék egyszerű az egész autónak, tudom...


Nincsenek nagy igényeim.


Ennyi pénzért azt szeretném, ha minél tovább tudnám használni nagy távokon (heti 500-600 km).


Mit gondoltok?


Mik a fő hátulütők?



2021. ápr. 9. 19:29
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Wagon R+ saját tömeg: 975 kg

Teljes tömeg: 1470


[link]

2021. ápr. 9. 21:01
 22/22 anonim ***** válasza:

Sajáttömeg: üzemanyaggal feltöltött és a szükséges tartozékokkal (szerszám, pótkerék stb.) ellátott üres jármű tömege.


u) Össztömeg: a jármű saját tömegének, valamint a rajta levő személyeknek, rakománynak és egyéb tárgyaknak az együttes tömege.


v) Megengedett legnagyobb össztömeg: az illetékes hatóság által meghatározott az a tömeg, amelyet a jármű össztömege nem haladhat meg


Tehát a Wagon R+ még mindig csak 975kg, ha tele a tank, benne van a pótkerék és a cseréhez szükséges cuccok, van benne ablakmosó és nem ül benne egy lélek se.

2021. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!