Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorosok többsége miért...

A motorosok többsége miért tekint olyan szentként a motoros ruházatra?

Figyelt kérdés
Motoros haverjaim is, ha szóba kerül valahogyan a téma mindig olyan csodálva beszélnek róla, meghogy az mindig felemelő nekik. Mellesleg egy csomószor láttam már őket otthon is bőrruhában, csizmában csak úgy. Ez is a motoros kultúra része esetleg, csak tényleg olyan felemelő az egész vagy ezzel a motoron kívül is a motorral érzik magukat? Valami ötlet? Szívesen megfejteném őket

2021. ápr. 11. 10:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Te vagy az akit lenéznek a nagyobb motorosok??
2021. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Furcsák a arátaid. Én mindig alig várom, hogy végre levehessem őket. Nem kényelmesek, viszont melegek.
2021. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Hát nem tudom, nekem egyrészes ruhám van, egy óra motorozás után már fullra belevagyok izzadva, de ettől függetlenűl szeretem. Otthon nem nagyon vagyok benne, minek? Egyrészt a csizma széjjelhordja a lakásban a ganét, másrészt sokáig nem kényelmes. Egyszer történt meg az, hogy full bőrben aludtam egy buli után, hát ne tudd meg, szerintem akkor egy áldás volt, hogy letudtam szedni de vagy 1 órán át baszakodtam vele.


Talán lehet ők azt a érzést szeretik, hogy nagyobbnak, menőnek tűnnek benne, az néha tényleg jó, de lehet, hogy csak menőzni akarnak előtted. De ha még nem volt rajtad motoros ruha lehet nem érted, ha érdekel kérd meg őket, had próbáld fel, és akkor megérted :)

2021. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

8-as válaszoló, egyáltalán nem troll, simán megeshet, elvégre a saját tulajdonát bárki hordhatja, sőt vannak ilyen emberek is... kultúráltan kérdezett.

(13-mas)

2021. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#11 nekem is ez jutott eszembe elösször, most egymás után jönnek a motoros utáló provokatív kérdések
2021. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

"Te vagy az akit lenéznek a nagyobb motorosok??"


Akkor én vagyok a harmadik aki erre gondol :) Úgy látszik elfogyott a GSre a zseton és már csak lenge gatyában tud motorozni a kolléga :)

Kérdés itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..


Komolyan öreg ( kérdező ): hagyd a p.csába a motorozást. Akaszd a bukódat a szögre ( remélem arra csak telt ) , szerintem vonulj vissza :)

2021. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!