Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek, ha nem...

Milyen autót vennétek, ha nem a racionális választás érdekel?

Figyelt kérdés

A baráti társaságomban merült fel a téma. Valaki 1-1,5 millió forint körül nézne kocsit, viszont nem egy unalmas tucatautót szeretne. Mivel még fiatal, nem kell család és társai miatt kompromisszumot kötni, belefér egy olyan típus is amire akár többet kellene költeni.

Na erre jött mindenféle ötlet: Mazda mx5, Alfa 159, valamilyen kevésbé lefingott BMW stb. (kinek milyen becsípődése van ilyen téren)


Ti milyen autóra gondolnátok, ha magatoknak kellene ilyen körülmények között nézni, és miért?


2021. ápr. 22. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem millió értelmesebb dolog van a te korodban, mint autót venni.

ennyi pénzből beutaznám a világot. Alapítanék valami értelmes céget.

De tényleg a legeslegutolsó dolog lenne az, hogy béemvéről meg egyéb trendi fszságokról gondolkodjak.

2021. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Az mx5 jó választás! Külön előnye, hogy 2 személyes, így úriemberként csak a lányt tudod elfuvarozni, más nem fér vele, bocs.
2021. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Morzsi007 ***** válasza:
89%

Mx5-öt választanék én is. Csak a normálisabbak 1,5M felett vannak Nekem is tervben van, de most a gyerekek miatt nem lenne értelmes, de majd ha megnőnek😁.


1-es, mindenkinek más az értékrendje. Ismerősöm is utazgatot 1 hét Dubaiban a párjával 1,5M Ft-ot elvertek. Én ennyi pénzt nem költenék utazásra, legtöbb ember amúgy is azért megy ilyen helyekre, hogy aztán elmondhassa meg kiposztolja hol járt.

Vállalkozás az már érdekesebb, de nem mindenki erre születik.

2021. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves #1! Sajnos nem én vagyok, aki a vásárláson gondolkodik. Csak ötletelő voltam én is.

Meglepett hogy mennyire eltérő irányok voltak és érdekelt hogy itt milyen autók merülnek fel amire nem is gondolnék.

2021. ápr. 22. 09:44
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Szintén MX-5! :)
2021. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Mx-5 és egy hónappal ezelőtt meg is vettem. :3 Mondjuk én ha 100 évig is élek ez az autóm lesz, nekem nincs tervben család meg semmi. Nekem csak ez a Miata kell. :3
2021. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj ezzel, hogy hiába írom le én mit vennék, nem tudjuk neki mire van igazán szüksége.

Egyébként én keresnék egy menthető Scirocco MKII-t, esetleg Corrado-t, és azt kezdeném építgetni.

Pár éve még 1 millió alatt mentek az MKII/III Supra-k is, de azoknak elszállt az ára.

2021. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Ennyi pénzből csak szopni fog vele..
2021. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Wadmalac ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=DXGKt8sK8CQ


Szerintem ezen nincs mit megmagyarázni.

:)

2021. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Én ennyiért egy jó állapotú Golf 4 1.9 TDI-t vennék, arra egy iratnék egy szolid chippet...
2021. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!