Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervizkönyvbe akár én magam...

Szervizkönyvbe akár én magam is vezethetem az elvégzett alkatrészcseréket?

Figyelt kérdés
Már nem garanciás autón, ha én magam csinálok meg dolgokat a kocsin, akkor kvázi én is vezethetem a szervizkönyvet, az is ér valamit?

2021. ápr. 23. 18:11
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
59%
Persze. Beleírhatsz, amit csak akarsz. Csak az a kérdés, hogy ki fogja elhinni?
2021. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, írsz bele amit akarsz.

Én is vezetem a régi hobbiautómnál, mióta az enyém, a számlákat/nyugtákat pedig szintén megtartom, így van valamiféle bizonyító ereje, ha esetleg egyszer el szeretném adni.

2021. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem hivatalos dokumentum mint pl. egy bizonyítvány hogy nem irhatsz bele

De én külön füzetbe irom, abba több hely van meg nekem jobban átlátható

2021. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

írj bele bátran, csak legyen a bejegyzéshez számla is(ha olyan ameló)pl. olaj, szűrő, csapágy,fényezés, stb...


Sok könyvem volt, némelyikbe elfelejtettek beírni, ha meg igen, az olvashatatlan volt..

A mostani kocsim könyvét már nem adom ki a kezemből(nem is kérték egyszer sem)

2021. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt csinálsz vele amit akarsz, a vevő meg majd eldönti, hogy akar-e olyan autót venni, amit a sufniban tartottak karban.

Arra jó, hogy tudod mit mikor kell cserélni legközelebb

2021. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!