Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy szalonból vásárolt 0km-es...

Egy szalonból vásárolt 0km-es autónak a vételárán kívül milyen egyéb költségeket kell számolni? Vagy ugyan úgy néz ki mint egy használt autónál a történet? /miben tér el?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
forgalomba helyezés, CASCO (nem kötelező, de erősen ajánlott), szakszerviz (vagy bukod a garanciát), alapvető felszerelések, mint gumiszőnyeg, téli gumi, stb. Ja, és tankolás, mert kb 5 km-nyi üzemanyaggal kapod meg.
2021. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kevés.

Forgalomba helyezés új autónál drágább, biztosítás, új autóra casco, benzin, a negyevszakos gumi amin van elmegy MO-n

2021. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik valami túl jól, valami pozitív dolog?
2021. máj. 1. 19:50
 4/24 anonim ***** válasza:
53%

Nincs telefingva az ülése, ez a feladat a tiéd.

Ezen kívül más előnye nincs.


😁

2021. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

#3: hát nem, és az, hogy amint kihoztad a 4 milliós autót, máris fél millióval kevesebbet ér sem túl jó buli. Aztán ezt az áresést évente produkálni fogja.

Van előnye, persze. Minden alkatrész tökéletes állapotban van, nem kopott semmi, modern technológiával van tele nyomva (bár ezt megkapod 5 éves prémiumokban is, ugyanennyiért).

Én egyszer vettem új autót, többé nem tervezek.

2021. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#3 ez jópofa volt xD


#4 értem, hát engem nem igazán érdekel az árzuhanás, hisz magamnak veszem nem eladni.


És miért mondod hogy többet nem tervezel?

2021. máj. 1. 20:10
 7/24 anonim ***** válasza:
41%

"bár ezt megkapod 5 éves prémiumokban is, ugyanennyiért"

Ez nagyon nem igaz. Nincs kedvem sokat írni, legyen elég annyi, hogy öt éves autóban öt éves cucc van, ami akkor lehet hogy a legújabb volt, de pl. sokszor zsákutca volt az adott fejlesztés. Meg a prémiumot kicsit drágább fenntartani.

2021. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
Én 2 hónapja vettem új autót, ahogy írták, CASCO, forgalomba helyezés, ilyenek. De ez egyszeri pénz, utána nincs semmi az éves olajcserén kívül. Vagyis pontosabban 3000-4000 km után el kell vinni egyszer olajcserére, mert bejáratás megtörténte után ajánlott olajat cserélni. De utána maradhat az évi olajcsere vagy 20K km-enként. Legjobb döntés volt újat venni, legjobb érzés, mikor te vagy az első tulaj, te járatod be, tied és mindig is tied lesz, amíg nyilván el nem adod. 8-10 évig semmi komoly szervizre nem kell számíts, stb. Csak előnye van. Ha valaha eladom jelenlegi autóm, következő is újonnan lesz véve, szinte biztosan.
2021. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. máj. 1. 20:36
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

Biztos lehetsz benne, hogy nem volt balesetes, nem lett gányolva. Illetve az első 5 évben szinte tutti, hogy csak a kötelező szervíz van, ha mázlid van még utána is pár évig.

Szerintem jó taktika megvenni újonnan és utána 8-10 évig vagy akár tovább használni.

2021. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!