Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó ~350-400 ezer...

Első autó ~350-400 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Páromnak keresünk autót, mert lassan indokolt, hogy legyen neki is külön mivel járnia.


Ez most főleg rövidebb, városi utakra kell, de néha 1-1 Budapest-Balaton becsúszhat, úgyhogy azért pályán is lehessen vele értelmesen közlekedni.


Nyilván ilyenkor a tuti tipp mindig a régi Swift, ezzel tisztában vagyok, nekem volt is ilyenem. Én itt most inkább arra lennék kíváncsi, hogy milyen értelmes opciók lehetnek még? Bővíteni szeretném az ismereteimet az ennyiért megvehető típusok terén.


Nyilván ennyiért nem kitétel, de örülnénk:

-Klímának

-Elektromos első ablakoknak

-Olyan üléseknek elöl, ami azért nem egy gyalulatlan fapad esetleges hosszabb utak alkalmával sem (éppen ezért gondolkodunk Swiften kívül valamin).


Persze ennyi pénzért nem lehet megváltani a világot, de ami viszont fixen kitétel, hogy rohadásmentes, stabil állapotot lehessen találni ennyiért az adott típusból.


Nyilván a többnyire rövid városi használatnak megfelelően kizárólag benzines érdekel.


Köszönöm!



2021. máj. 3. 13:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam: 350-400 ezer csak az autóra van, az átírás, első szerviz, biztosítás stb. ezen kívül értendő.
2021. máj. 3. 13:32
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Peugeot 306, Citroen Saxo, Peugeot 106.
2021. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem peugeot 206-os lett az első. Mostanra annyira megszerettem, hogy nem akarok megválni tőle. Nem patika, de 20 éves korához képest nagyon jó állapotban van, pedig nem 1 gazdája volt már.
2021. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Régi olcsó franciát inkább ne... de tényleg ne. Koreait. Vagy japánt. Régi kocka japán autók vannak annyiért, és még elgurulgatnak pár évet.
2021. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3-hoz tudok csatlakozni a 206-os Peugeot-val.
2021. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

valami régi benzines japánt...


swift, ignis, Wagon R+, yaris, jazz,


Amugy hozzá tenném hogy az elmult 1 évben pofátlanul felmentek a hazsnáltautó árak.

Igy 500 ezer alatt nem igazán lehet jó állípotú hazsnált autót venni, csak romot(sajnos ez van)


5-600 ezerért lehet venni az általam felsoorolt autókból normális állapotú klimás autókat amiket még évekig lehet hazsnálni...

2021. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jelenleg ez a befutó:

[link]


Erről a típusról esetleg ha van valakinek bővebb tapasztalata, szívesen veszem.

Köszönöm az eddigi ajánlásokat is!

2021. máj. 3. 15:52
 8/13 krwkco ***** válasza:
2002 utáni Ford Fiesta. Nekem az van. 1,3 benzin 8 szelep. 19 év és 175 e km alatt alig volt vele baj.
2021. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezzel a Toyotával, ha igaz amit írnak, akkor nem lősz mellé.
2021. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én Polo 3-at vennék, bár abból inkább a dízelt ajánlom. De egy sima szívódízelnek a várossal se lesz semmi baja.
2021. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!