Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó ~350-400 ezer...

Első autó ~350-400 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Páromnak keresünk autót, mert lassan indokolt, hogy legyen neki is külön mivel járnia.


Ez most főleg rövidebb, városi utakra kell, de néha 1-1 Budapest-Balaton becsúszhat, úgyhogy azért pályán is lehessen vele értelmesen közlekedni.


Nyilván ilyenkor a tuti tipp mindig a régi Swift, ezzel tisztában vagyok, nekem volt is ilyenem. Én itt most inkább arra lennék kíváncsi, hogy milyen értelmes opciók lehetnek még? Bővíteni szeretném az ismereteimet az ennyiért megvehető típusok terén.


Nyilván ennyiért nem kitétel, de örülnénk:

-Klímának

-Elektromos első ablakoknak

-Olyan üléseknek elöl, ami azért nem egy gyalulatlan fapad esetleges hosszabb utak alkalmával sem (éppen ezért gondolkodunk Swiften kívül valamin).


Persze ennyi pénzért nem lehet megváltani a világot, de ami viszont fixen kitétel, hogy rohadásmentes, stabil állapotot lehessen találni ennyiért az adott típusból.


Nyilván a többnyire rövid városi használatnak megfelelően kizárólag benzines érdekel.


Köszönöm!



2021. máj. 3. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A 8. válaszoló ajánlását/ajánlatát tudom támogatni, 2002/2003-as benzines, már az "új" kasztnis Fiesta igen jó választás. Európa legnépszerűbb kisautója már 1976 óta.
2021. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ui: egy kicsit rádobva az eredeti összegre...
2021. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Opel astra f, volkswagen polo, volkswagen golf, ezek elég megbízható gépek
2021. máj. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!