Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi időt érdemes rászánni...

Mennyi időt érdemes rászánni az e titan-on való tanulásra egy nap?

Figyelt kérdés

Általában egy nap 2 alkalommal tanulok (telefonon)

Mennyi jó ütem ez nem fogok kifutni az időből?



2021. máj. 8. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És mennyit tanulsz? 10 perc nem sok, fél órának már van értelme. Bár szerintem inkább egy órát tanulj egyhuzamban, ne bontsd szét.

Mikor kezdted? Ha most, még napi 10 perccel is be fogod fejezni szerintem 180 nap alatt, de szerintem ilyen kevés idő egyszerre nem hatékony.

2021. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! 1 hete kezdtem el, mindig 40-50 percet tanulok egy alkalommal és két "diát" már a 7.ik modul végére értem.

Egyébként B kategóriás E-learning

2021. máj. 8. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy hibátlanul tudj teszteket csinálni. A vezetés, nem történelem dolgozat, hogy csak éppen legyen meg
2021. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen tempóban simán a végére érsz, ne viccelj. Bőven marad időd ismételni is.
2021. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! #3 #4


Elsőre általában a végén a teszten

Nem mindig sikerül elsőre, csak másodjára,vagy harmadjára.

2021. máj. 8. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
a legrosszabb módszer, ha végigmész egy részen, azonnal megcsinálod a tesztet, ráadásul nem is sikerül elsőre, majd lépsz tovább. Ismételni kellene folyamatosan, mert így a rövid távú memóriába is alig-alig épül be. A 40 tonnás kamion jeges lejtőn meg nem várja meg hogy visszalapozz a megfelelő fejezetig
2021. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nyilván!


Mindig próbálok ismételni és tanulni ezekből a hibákból,de ha jól tudom a végén letölthető lesz az egész dokumentum így könnyebben át tudom majd ismételni.

Remélem sikerül.


Köszönöm mindenkinek!

2021. máj. 8. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább csináld meg gyorsabban, én 3 és fél nap alatt megcsináltam, 2 pontot vesztettem.
2021. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!