Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosan szúr le az oktatóm,...

Jogosan szúr le az oktatóm, hogy a gyakorlati oktatás előtt még nem vezettem otthon senkivel?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam az oktatómmal, aztán kérdezte, hogy vezettem-e már autót. Mondtam, hogy nem. Erre pedig azt mondta, hogy ennek nagyon nem örül. Nem nagyon tudtam ezt hova tenni. Nem az lenne a dolga egy autósiskolának, hogy megtanítson vezetni?

2021. máj. 12. 18:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg vezettél volna, akkor az lenne a baja, hogy a berögzült szar szokásaidról nem tud leszoktatni...
2021. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, mert hát így neki kell megtanítania, ilyen az élet.
2021. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta a véleményét, nem örül. Na bumm.

Ez nem azt jelenti, hogy te köteles lettél volna előzetes vezetési gyakorlatot végezni. Ismerek családokat, ahol nincs is autó. Nekünk volt, de se az apámnak amíg otthon laktam, se utána 10 évig a férjemnek meg nekem se nem jutott eszembe, hogy én bármit is megtanuljak vele, mielőtt beiratkoztam az autósiskolába. De utána se, amíg le nem vizsgáztam.

Mikor sehogy se ment a tolatás, hazaállított a drágám egy kormányozható játéktraktorral, olyan kis 20 centissel, és azt próbáltam különböző konzervdobozok közé benavigálni a padlón. Ott legalább láttam, mi történik, ha eltekerem a kormányt, és ettől merre fog gurulni a kisautó.

2021. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

Ez neked leszúrás ?


Nehogy elsírd magad a végén... :D


Amúgy azért nem örül mert így valószínű többször fogod lefullasztani az autót, vagy túlságosan sokat csúsztatni a kuplungot ilyesmi.


Anno engem is megkérdezett, de én tudtam vezetni, így örült neki és elmondta miért nem szereti ha valaki "szűzkéz".

2021. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%
Szombathely?
2021. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem baj pedig. Sőt, jogilag nem is vezethettél volna.
2021. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

"nem is vezethettél volna."

De vezethetett. Forgalom elől elzárt területen.

2021. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
érdekes, általában az ellenkezője a bajuk
2021. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogosan, sot... azett fizetsz h megtanitson. Ha tobb oran is ilyen csereld le
2021. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!