Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosan szúr le az oktatóm,...

Jogosan szúr le az oktatóm, hogy a gyakorlati oktatás előtt még nem vezettem otthon senkivel?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam az oktatómmal, aztán kérdezte, hogy vezettem-e már autót. Mondtam, hogy nem. Erre pedig azt mondta, hogy ennek nagyon nem örül. Nem nagyon tudtam ezt hova tenni. Nem az lenne a dolga egy autósiskolának, hogy megtanítson vezetni?

2021. máj. 12. 18:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan bunkó volt a gyakorlati oktatóm, hogy még azért is beszólt nekem, mert túl sok pótórát vettem....


Amikor úgy gondolta, hogy nem fejlődök elég gyorsan és veszem halomra a pótórákat (anno még 17 éves voltam, értelemszerűen nem volt önálló keresetem) olyat szólt be, hogy


"Te csak elhordod otthonról a pénzt, mást se csinálsz..."


Elképesztő megalázó volt, amit mondott. Gerinctelen, pofátlan bunkó, remélem kirúgták már abból az autósiskolából, ahol dolgozott, megérdemelné igencsak!

2021. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Engem a bunkó oktatóm fel akart jelenteni...

A pótórákról és a befizetésekről volt szó, úgy emlékeztem, hogy azt a bizonyos 3 órát befizettem, az oktatóm szerint nem. Aztán ahogy néztem a csekkeket, pár perccel később rájöttem, hogy rosszul mondtam és tényleg be kell fizetnem.

A következő alkalommal sértődötten azt mondta az oktató, hogy komolyan elgondolkodott a feljelentésen, mert annyira megsértettem őt.... csak néztem, mint Rozi a moziban... ennyiért már perelne valaki?

2021. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!