Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyedülállóként kombit vegyek,...

Egyedülállóként kombit vegyek, vagy egyterűt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Kombit. Egyterűnek nincs előnye családosként sem.
2021. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogsz vele cipekedni? Kell a munkádhoz nagyobb csomagtér? Városban használnád főleg vagy szoktál nagyobb távokat is menni?
2021. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülállóként minek neked nagy csomagtér? Áruszállításra használod? Állatokkal utazol?

Alapesetben egy ferde hátuljú tökéletesen elég. Nem kell se kombi sem egyterű.

2021. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Azért akar azt a kérdező mert a lefutott kombik olcsóbbak.
2021. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kimondottan családosként van előnye az egyterűnek.

Ha cuccolni kell, ezek a legjobbak arra.

2021. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kombik általában "sportosabb" futóművel rendelkeznek az egyterükhöz képest. Ez persze sokszor csak az alacsonyabb súlypont miatt van.

Olyant vegyél, amire szükséged van, vagy pedig amelyikből jobbat találsz.

Én 5 ajtós ferde hátukat nézegettem, de végül kombi lett ugyan abból a típusból... mert ez volt számomra megfelelő állapotban, az árához viszonyítva. Pedig abszolút semmi szükségem sincs a nagy csomagtartóra! Viszont, ha főleg városi használatra kellene, biztosan kerestem volna tovább, mert az a +35 cm megnehezíti a helytalálást.

2021. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy Sprintert néznék minimum.
2021. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kombik olcsobbak hasznaltan mert nemetorszagban ceges autonak veszik oket, majd jo sok kilometerrel eladjak. A magyar kereskedo meg visszatekeri az orat mielott eladja neked.

En inkabb akkor egyterut vennek vagy olyan kombit(ha van ilyen) amit Magyarorszagon helyeztek forgalomba eloszor

2021. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyterüek gyakran munkás autóként végzik, így nagyon nehéz belőle jót találni. 5 fő + szerszámok sok helyet foglalnak, és ez fokozottan igaz a 6-7 személyesekre.
2021. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!