Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megfelelő autó a Maruti, ha...

Megfelelő autó a Maruti, ha lényegében csak hetente párszor használnám, kimenni a hipermarketbe?

Figyelt kérdés

A korona miatt haza kellett költöznöm, vidékre. Szeretek sétálni, szórólapoztam is, de nem akarom minden alkalommal annyit gyalogolni a szupermarkethez, főleg, hogy nagyon drágák.


Egy Marutival ki tudnék menni a madaras Teszkóba vagy a rendesbe, lényegében egyenesen kellene mennem, 2-3 kisebb kanyart leszámítva.


Csupán erre használnám, néha talán a bankba elmennék vele, vagy a patikába, de az nem gyakori. Ha meg lerobban, akkor vagy hazatolom, vagy szólok a szomszédnak, hogy kellene egy kis vontatás :D


Erre megfelelő a kocsi? Néztem, és 75 ezer forinttól egészen 550 ezerig terjed (Az utóbbiak mit tudnak vajon? Megnéztem, és ugyanaz).


120 ezerért oké? (itt van a városban, korához képest jó állapotban).


2021. jún. 2. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

" lényegében egyenesen kellene mennem, 2-3 kisebb kanyart leszámítva."

Ezt én nem is értem, miért hangsúlyozod ki.

Ezek mit számítanak.?

2021. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Annyiért már egész tűrhető kerékpárokat lehet kapni.
2021. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 éve volt egy második autónak. Pont arra való, amit leírtál. Ha létezik még vállalható állapotú, akkor miért ne. Bár lehet akkor inkább egy ezres szviftet választanék.
2021. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként ettől a mentalitástól mentsen meg az utakon az isten "lényegében egyenesen kellene mennem, 2-3 kisebb kanyart leszámítva".

Veszel valami roncsot százért, aztán fél év múlva elszáll a váltó meg a fék nem fog csak alig, de sebaj majd megállsz valahogy ha kell, majd a többiek jobban figyelnek, mert te kevesebbet költenél autóra mint én egy alsó-középkategóriás bringára több hét guglizás meg mérlegelés után.

2021. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Rühellem a Swifteket, de mégis csak, inkább vegyél azt... 3-400-ért már egész tűrhetőket kapni. Városba teljesen jó, meg tudod pakolni rendesen, ha töröd vagy törik húzzák nyomják se lesz nagy érvágás...


Ez a Maruti kb. semmire se jó.

2021. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Én Budapesten betondzsungeleiben tanultam.

Csak azért hangsúlyoztam ki, hogy nem egy egyirányú utcában robbanék le (ha ennyire rossz az állapot), hanem egy főút, simán ki tudnak kerülni.


Ha az általat leírt állapotba kerülne az autó, inkább bele sem ülnék.

2021. jún. 2. 12:59
 7/22 A kérdező kommentje:

"Ez a Maruti kb. semmire se jó."


Boltba menni csak el lehet vele.

2021. jún. 2. 13:00
 8/22 anonim ***** válasza:
37%

A legjobb guruló esernyő a swift mellett.

Ezek megbízható kisautók. Ha normális tulajtól veszed meg, nem lesz vele gondod. A legjobb alternatíva arra, amire szánod.

A bicikli mellett nekem nem sok érv szól. Ha sportolni akarsz, válassz olyat, amivel nem zavarsz másokat. Menj el terembe például.

2021. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Felejtsd el. A Swifthez képest is papíríutó. Új korában sem túl megbízható karburátoros ócskaság volt.

Inkább Swift, injektoros, normális motorvezérlő elektronika van benne. 2021-ben egyszerűen nem veszünk karburátoros keverékképzésű megszakítós gyújtású autót. Csak a bajod lesz vele.


De látom már beleszerettél egybe, mert itt csak visszaigazolást keresel. Vedd meg nyugodtan, kár minden szóért. Aztán majd rájössz, hogy ez nagyon nem a "csak tankolom és hajtom" Suzuki Swift.

2021. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
#9 pontosan
2021. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!