Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megfelelő autó a Maruti, ha...

Megfelelő autó a Maruti, ha lényegében csak hetente párszor használnám, kimenni a hipermarketbe?

Figyelt kérdés

A korona miatt haza kellett költöznöm, vidékre. Szeretek sétálni, szórólapoztam is, de nem akarom minden alkalommal annyit gyalogolni a szupermarkethez, főleg, hogy nagyon drágák.


Egy Marutival ki tudnék menni a madaras Teszkóba vagy a rendesbe, lényegében egyenesen kellene mennem, 2-3 kisebb kanyart leszámítva.


Csupán erre használnám, néha talán a bankba elmennék vele, vagy a patikába, de az nem gyakori. Ha meg lerobban, akkor vagy hazatolom, vagy szólok a szomszédnak, hogy kellene egy kis vontatás :D


Erre megfelelő a kocsi? Néztem, és 75 ezer forinttól egészen 550 ezerig terjed (Az utóbbiak mit tudnak vajon? Megnéztem, és ugyanaz).


120 ezerért oké? (itt van a városban, korához képest jó állapotban).


2021. jún. 2. 11:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Vedd meg! Karburátoros, megszakítós gyujtású szar. AMi ennyi idős korára már rozsdás is. Többet fogod szerelni mint használni. Ma a legalja amit meg szabad venni, az az 1-es Swift, Daewoo Matiz, B-Corsa. Ezek már mind injektoros, elektronikus gyújtású motorral rendelkeznek.
2021. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Nekem is marutim van, 6 èv alatt 200 ezer km után lelett dobva az x futású vezèrlès, vettem hozzá gyújtás alkatrèszeket, ha esetleg úgy adódna, kompresszió hibátlan, folyadèkok szintje állandóak, persze gyertya olaj lett cserèlve, de minden bontatlan. Kb 400 ezer lehet benne, horvátba is kivitt, aki negativot írt, nem èrt az autókhoz! Ezt is úgy terveztèk, hogy elfog romlani, de nevetsèges művelet kijavítani.
2023. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!